الیکا الکتریک
سبد خرید
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک 20 ورودی-خروجی 240...100 ولت AC اشنایدر الکتریک

پی ال سی اشنایدر 20 ورودی – خروجی تغذیه 100تا 240 ولت AC بدون کلاک

7,920,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

 کاربرد PLC

نیاز به کنترل کننده هایی با هزینه کمتر و تنوع بیشتر و سهولت در بهره برداری، منجر به توسعه کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) بر مبنای CPU و حافظه شده و از آن ها به طور گسترده ای در کنترل فرایندها و ماشین آلات استفاده گردید.

PLC ها در آغاز به عنوان جانشینی برای سیستم های منطقی رله ای و تایمری طراحی شدند تا جایگزین تابلوهای کنترل متداول قدیمی شوند. PLC ها باعث افزایش سهولت استفاده و قابلیت انعطاف پذیری بالایی در سیستم های کنترل شدند. این کار به وسیله برنامه ریزی آنها و اجرای دستور العمل های منطقی ساده که اغلب به شکل دیاگرام نردبانی است صورت می گیرد. PLC ها دارای یک سری توابع داخلی از قبیل تایمرها، شمارنده ها و شیفت رجیسترها هستند که امکان اجرای برخی اعمال کنترلی ساده و ترتیبی را حتی با استفاده از کوچک ترین PLC نیز فراهم می آورد.

 یک PLC با خواندن سیگنال های ورودی دریافتی از فرایند مورد نظر، کار خود را شروع کرده و سپس دستور العمل های منطقی (که قبلاً برنامه ریزی شده و در حافظه جای گرفته است) را بر روی این سیگنال های ورودی اعمال می کند و در پایان، سیگنال های خروجی مطلوب را برای راه اندازی تجهیزات و ماشین آلات فرایند تولید می نماید. به عنوان مثال یک پمپ استارت می شود یا یک شیر کنترلی باز و بسته می شود. تجهیزات استانداردی درون PLC ها تعبیه شده اند که به آنها اجازه می دهد مستقیماً و بدون نیاز به واسطه های مداری یا رله ها، به عناصر ورودی یا خروجی سیستم کنترل متصل شوند. 

فنی
تعداد خطوط برنامه نویسی0 تا 240 خط با برنامه نویسی نردبانی
زمان تناوب6 تا 90 میلی ثانیه
زمان پشتیبانی10 سال در 25ºC
کلاکندارد
کد فنیSR2A201FU
نوع استفادهزلیو لاجیک
نوع عملکردرله هوشمند کمپکت
تعداد خروجی8 خروجی (رله ای)
جریان خروجی8 آمپر برای همه خروجی ها
ولتاژ تغذیه100 تا 240 ولت AC
تعداد ورودی گسسته12
نوع کنتاکتNO برای خروجی رله
خصوصیات ظاهری
صفحه نمایش گرافیکیدارد
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP IP20-terminal block-conforming to IEC 60529 IP40-front panel-conforming to IEC 60529
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email