الیکا الکتریک
سبد خرید
تايمر مولتی ولت 0.1 تا 10 ثانیه تأخیر در وصل اشنایدر الکتریک

تايمر مولتی ولت 0.1 تا 10 ثانیه تأخیر در وصل اشنایدر الکتریک

ناموجود
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

رله های زمانی یکی از وسایل فرمان دهنده مدارهای کنترل اتوماتیک هستند که وظیفه کنترل مدار را برای مدت زمانی معین برعهده دارند. به طور کلی رله زمانی کلیدی است که دارای یک سری تیغه های باز و بسته است که با وصل برق به تغذیه آن بعد از زمان مشخص شده عمل می‌کند. با عمل کردن رله زمانی تیغه های باز، بسته و تیغه های بسته، باز شده و با قطع تغذیه آن تیغه ها به حالت اولیه خود باز می گردند.

از رلۀ زمانی الکترونیکی برای تنظیم زمان های کمتر از ثانیه تا چندین دقیقه و حتی ساعت استفاده می شود. در ساختمان این رله ها  از مدارها و اجزای الکترونیکی استفاده شده است.

در نوعی از این رله های زمانی با شارژ و دشارژ شدن یک خازن، بوبین یک رله کوچک تحریک می شود. اصول ساختمان رله زمانی الکترونیکی بر مبنای مدار RC (خازن و مقاومت) و بر حسب تأخیر زمانی استوار است تنظیم این نوع رله های زمانی بستگی به مقدار مقاومت سر راه خازن دارد.

در ساده‌ترین نوع رله زمانی الکترونیکی (نوع خازنی) رله هنگامی وصل می شود که خازن شارژ شود و ولتاژ دو سر آن برابر ولتاژ وصل رله گردد.

پس از وصل رله، بار ذخیره شده در خازن روی مقاومتی که توسط کنتاکت باز رله به دو سر خازن وصل می شود تخلیه می‌گردد. در این نوع رله با تغییر ظرفیت خازن و یا مقدار مقاومت می توان زمان تایمر را تنظیم نمود.

فنی
کد فنیRE8TA11BUTQ
نام اختصاریRE8
نوع ولتاژ24V AC/DC - 110... 240VAC
کاربرد محصولتایمر صنعتی
تنظیم زمان تاخیر0.1 ... 10 ثانیه
کنتاکت خروجی1C/O
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP50
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

امتیاز تايمر مولتی ولت 0.1 تا 10 ثانیه تأخیر در وصل

امتیاز کاربران:

(5)
محصول   
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email