الیکا الکتریک
سبد خرید
فیوز کریر سه پل اشنایدر الکتریک

فیوز کریر سه پل اشنایدر الکتریک

952,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

فیوز کریر

فیوزها از ابتدایی ترین تجهیزات حفاظتی به شمار می آیند که جهت حفاظت مدارها در مقابل جریان های اتصال کوتاه و اضافه بار هم چنین حفاظت دستگاه ها در مقابل جریان اتصال کوتاه و در ضمن ایمنی هنگام بروز اتصال کوتاه بین فاز با بدنه های هادی و یا هادی ارت و هادی حفاظتی- خنثی PEN استفاده می شوند. استاندارد کاربردی و مورد استفاده در فیوزها بنا بر استاندارد IEC60269 متفاوت است. استاندارد IEC60269-1 مربوط به فیوزهای ولتاژ پایین است. استاندارد IEC 60269-2، استاندارد برای سیستم های صنعتی که افراد مجاز قادر به استفاده از این سیستم هستند. مطابق این استاندارد، فیوزهای تحت عنوان gG، فیوزهایی هستند که به منظور حفاظت کابل و خط استفاده می شوند.

 فیوزهای نوع aM و gG

فیوزهای با عنوان aM مربوط به حفاظت الکتروموتورها تنها در مقابل جریان اتصال کوتاه هستند. این فیوزها با سرعت عمل بالا در کوتاه ترین زمان در برابر اتصال کوتاه واکنش می دهند و با نام فیوز تندکار هم شناخته می شوند. فیوزهای gG برای راه اندازی الکتروموتورها مناسب هستند، زیرا زمان بیش تری قابلیت تحمل اضافه جریان را دارند و با عنوان فیوز کندکار شناخته می شوند. کلید فیوز جدا کننده که هنوز تجهیز فیوز در داخل آن قرار نگرفته باشد با نام فیوز کریر یا حامل فیوز و یا به عبارتی سکسیونر فیوز شناخته می شود. فیوز کریر یا سکسیونر فیوز اشنایدر در انواع تک پل 25  آمپر و سه پل 32 آمپر، 63 آمپر و 100 آمپر تولید می شود. فیوز کریر اشنایدر با کد DF103 یک فیوز کریر سه پل و 32 آمپر است که ابعاد آن عبارت است از ارتفاع 79.5، عرض 52.5 و عمق 61 میلی متر که مناسب برای فیوز با سایز 38*10 میلی متر است. این نوع فیوز کریر با هر دو نوع فیوز gG و aM قابل تطبیق است. درجه حفاظت این محصول IP20 است. فیوزها و پایه فیوزهای استوانه ای با شکل ظاهری مانند استوانه یا لوله ای شکل که به عنوان فیوز سیگاری هم شناخته می شوند، در درون فیوز کریر قرار می گیرند. مطابق استاندارد IEC 60947-3 فیوز کریر معرفی شده قابلیت بهره برداری در مصارف AC-20B و DC-20B را داراست.

فنی
کد فنیDF103
نوع استفادهفیوز کریر
نام اختصاریDF10
تعداد پلسه پل
جریان نامی پیوسته (آمپر)32 آمپر
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP20
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

  ابعاد DF103 مطابق تصاویر زیر است: (مقادیر به میلی متر است.)

                                                                                                                                                         


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email