الیکا الکتریک
سبد خرید
خازن 10 کیلووار 440 ولت خازن اشنایدر الکتریک

خازن سه فاز اشنایدر 10 کیلووار در 440 ولت AC

  • ظرفیت خازن: 10 کیلووار
  • ولتاژ تغذیه: 440 ولت AC
  • حداکثر ولتاژ: 1.1 برابر ولتاژ نامی
  • حداکثر اضافه جریان: 1.5 برابر جریان نامی
  • درجه حفاظت: IP20
  • دمای عملکرد: 55...25-
  • ابعاد: 70×245
3,770,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

خازن سه فاز  اشنایدر 10 کیلووار در 440 ولت AC

اصلاح ضریب توان در برخی موارد ضرورت دارد. مثلا اگر ضریب قدرت تاسیسات الکتریکی ساختمانی از ۰.۸۵ پایین‌تر باشد، باید به شرکت برق منطقه‌ای جریمه برق را پرداخت شود. پس برای بالا اوردن ضریب قدرت باید خازن گزاری انجام شود. اگر تلفات تاسیسات به دلیل پایین بودن ضریب قدرت بالا باشد، با خازن گذاری در مدت کوتاهی تمام هزینه‌ها جبران می شود. مثلا اگر قسمتی از تاسیسات بار اضافی داشته باشد و تقلیل امپراژ مد نظر باشد، یا اگر قرار باشد ماشین الات جدیدی به شبکه‌ای که ظرفیت آن پر شده اضافه شود، اصلاح ضریب توان انجام می شود.

در شرایط عادی یک تجهیز الکتریکی مثل موتور‌های الکتریکی، دستگاه‌های جوشکاری، لامپ‌های فلورسنت، علاوه بر مصرف انرژی اکتیو (وات)، مصرف انرژی راکتیو (وار) نیز خواهد داشت. از دیدگاه فیزیک انرژی راکتیو برای عملکرد صحیح و مطمئن این تجهیزات ضروری است. به هر حال مجموع این دو انرژی در شبکه‌های توزیع به بار تحویل داده می‌شود. هدف انتخاب و اتصال صحیح گروه خازن‌ها و راکتورها به بار است طوریکه بتوان انرژی راکتیو مورد نیاز آن‌ها را تامین کرد.

مشخصات خازن اشنایدر  BLRCS100A120B44

خازن EasyCan برای اصلاح ضریب توان در پروژه هایی که توان راکتیو Detuned دارند استفاده می شود. این خازن ها را در شرایط عملیاتی استاندارد و در زمانی که بارهای غیر خطی زیادی نیست استفاده می کنند. برای بهینه سازی مصرف انرژی و هزینه ها در یک سیستم الکتریکی پایدار، خازن سه فاز اشنایدر انتخاب مناسبی است. این خازن توان خروجی نامی 10 کیلو وار در ولتاژ 440 ولت (AC)، در فرکانس 50 هرتز را ارائه می دهد. خازن EasyCan با استفاده از ترمینال دوبل Faston در مدار نصب می شود. این قطعه با استانداردهایIEC 60831-1 و IEC 60831-2 سازگار است. وزن محصول یک کیلو و صد گرم است.

 

فنی
ظرفیت خازن10 کیلووار 440 ولت -8.3 کیلووار 400 ولت
کد فنیBLRCS100A120B44
نام اختصاریEasyCan
نوع ولتاژ440VAC
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email