الیکا الکتریک
سبد خرید
اینورتر 160 کيلو وات ATV61 اشنایدر الکتریک بدون DC چوک

اینورتر اشنایدر سه فاز 160 کيلووات

 • نوع: سه فاز
 • توان موتور: 160KW کاربرد سبک
 • هیت سینک: دارد
 • فیلتر EMC: دارد
 • پنل گرافیکی: دارد
 • پرتکل ارتباطی: Modbus , CANopen
 • پورت ارتباطی: RJ45
 • نرم افزار سازگار: SoMove
 • درجه حفاظت: IP41
 • کاربرد موتور: کنترل موتور های سنکرون و آسنکرون
 • محصول جایگزین: ATV630
365,000,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

مزایای اینورتر اشنایدر مدل ATV61 

در کلیۀ صنایع و حتی صنایع زیربنایی گرایش فراوانی جهت کنترل دورها و کنترل سیالات و سیرکولاسیون هوا وجود دارد. این کنترل دورها با بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین افزایش انعطاف پذیری برای مصرف کنندگان منجر به کاهش هزینه ها شده اند. کنترل دور آلتیوار61، با طراحی خاص جهت برآورده ساختن نیازهای شما برای کاربردهای پمپ و فن ساخته شده اند.

ویژگی های منحصر به فرد آلتیوار61، در کنترل موتور، راه حل های ایده آلی در نرخ صرفه جویی در مصرف انرژی را ارائه می دهد.

در عملکرد با سرعت متوسط، مصرف انرژی حداقل 50 درصد نسبت به راه حل سنتی کاهش یافته است. میزان مصرف انرژی به صورت لحظه ای و یا به طور کلی در هر زمان در صفحه نمایش قابل بازبینی است.

در کاربردهای خاصی از قبیل: تخلیه عملکرد دود یک عملکرد استارت اجباری بدون در نظر گرفتن کلیۀ عملکردهای حفاظتی موجب ادامه عملکرد می شود. عملکرد ایمنی پاور ریمووال از استارت کردن ناخواسته موتور جلوگیری می کند.

آلتیوار61، با استانداردهای مربوط به ایمنی ماشین و نصب آن مطابقت دارد. رگولاتور PID، در آلتیوار61، با استفاده از رفرنس ها و فیدبک های یک سنسور، عملیات کنترل را میسر می سازد. عملکردهای اضافی که برای کاربرد پمپاژ تهیه شده اند، از قبیل: sleep و wake up یا سوئیچینگ دستی یا خودکار و یا اضافه باری یا زیر بار بودن قابلیت انعطاف پذیری بسیار زیادی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است.

آلتیوار 61 و کنترل پمپ

با مجهز کردن آلتیوار61، به یک کارت  مولتی پمپ، کنترل چندین پمپ توسط یک درایو امکان پذیر می شود. تا 5 پمپ را می توان با استفاده از کارت مولتی پمپ کنترل نمود. مدیریت پمپ ها جهت افزایش طول عمر آن ها با استفاده از تنظیم حداقل زمان روشن بودن هر پمپ و سوئیچینگ پمپ ها با طبق مدت زمان عملکرد آن ها امکان پذیر است.

اتصال آلتیوار 61 به شبکه 

با پروتکل های ارتباطی مد باس و کلوپین که به صورت استاندارد در درایو تعبیه شده اند، آلتیوار61، را می توان به سایر شبکه های ارتباطی و مدباس از قبیل: Fipio، ETHERNET TCP/IP،  ModBus Plus، Profibus DP، DeviceNet، Unitelway و InterBus نیز متصل کرد.

پارامتردهی به درایو آلتیوار 61

پارامتردهی به درایو مانند مانیتور کردن پروسه عملکرد با استفاده از گرافیک ترمینال بسیار آسان است. علاوه بر منوی Simply Start، جهت تنظیم و راه اندازی سریع یک منوی قابل انتخاب توسط کاربر، نمایش مقادیر فیزیکی را در هر لحظه میسر می سازد. نسل جدید طراحی درایو آلتیوار61، از طراحی مقرون به صرفه اکو دیزاین (Design- Eco) بهره مند است.

88 درصد قطعات به کار رفته در آلتیوار61، قابل بازگشت به چرخۀ طبیعت و قابل بازیافت بوده که با مقررۀ اروپایی (WEE) مطابقت دارد.

آلتیوار 61، به طور خاص راه حل ایده آلی برای کاربردهای پمپ و فن ارائه می نماید. با کمک گرافیک ترمینال، نهایت سادگی و کاربر پسند بودن را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. آلتیوار61، طیفی کامل و منسجم تا 630 کیلووات را عرضه می کند.

 

فنی
کد فنیATV61HC16N4D
نام اختصاریAltivar 61
جریان نامی پیوسته (آمپر)314A
کاربرد محصولپمپ و فن صنعتی و ساختمانی
توان موتور(کیلو وات)160KW
چوک DCبدون چوک DC
خصوصیات ظاهری
صفحه نمایش گرافیکیبا نمایشگر
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP20
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

امتیاز اینورتر 160 کيلو وات ATV61 بدون DC چوک

امتیاز کاربران:

(5)
محصول   
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email