الیکا الکتریک
سبد خرید
اینورتر 0.18 کيلو وات تک فازATV11 اشنایدر الکتریک

اینورتر 0.18 کيلو وات تک فازATV11 اشنایدر الکتریک

3,500,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

کنترل دور 0.18 کيلو وات با نام اختصاری Altivar11  و ولتاژ 200 تا 240 ولت برای مصارف عمومی و توان پایین طراحی و ایجاد شده است. بیشترین کاربرد درایو، در تنظیم و کنترل موتورهای آسنکرون است.

کنترل دور با اسامی دیگری چون درایو، کانورتر فرکانس، اینورتر و یا کنترل کننده دور موتور در متون تخصصی برق دیده می شود. به طور کلی کنترل دور برای تنظیم دور الکتروموتورهای AC استفاده می گردد. تنظیم دور در الکتروموتور،فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. درایو، جریان راه اندازی دریافتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد،در نتیجه این جریان حتی از جریان اسمی موتور بسیار کمتر خواهد شد.

 کنترل دور یا اینورتر در انواع مختلفی طراحی شده اند،که قادرند انواع موتورهای AC و DC را کنترل و هدایت کنند. علاوه بر توان نامی کنترل دور، تکنولوژی به کار رفته در طراحی ساختمان آنها هم در قیمت کنترل دور تأثیر بسزایی دارد.

کنترل دورها دارای مزیت های بسیاری هستند از جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

در ساختمان کنترل دورها از مدارات الکترونیک قدرت استاتیک استفاده شده، که فاقد قطعات متحرک هستند، بنابراین عمر مفید زیادی دارند. مزیت دیگری که می توان اشاره کرد توانایی در انتقال انرژی مصرفی در ترمزهای مکانیکی به شبکه است.

در ایران بیشتر از موتورهای AC یا القائی استفاده می شود، که از دلایل عمده آن کنترل پروسه و کاهش مصرف انرژی در این موتورها است. 

فنی
کد فنیATV11HU05M2
نام اختصاریAltivar 11
نوع ولتاژ 200V..240
کاربرد محصولکنترل دورها جهت مصارف عمومی - توان پایین
تعداد فاز تک فاز
کاربرد کنترل دورموتورهای آسنکرون
توان موتور(کیلو وات)0.18KW
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP20
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

امتیاز اینورتر 0.18 کيلو وات تک فاز ATV11

امتیاز کاربران:

(5)
محصول   
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email