الیکا الکتریک
سبد خرید
سافت استارتر 75 کيلو وات ATS48 راه انداز نرم آلتی استارت 48 اشنایدر الکتریک

سافت استارتر 75 کيلو وات ATS48 سه فاز 140 آمپر اشنایدر

 • کاربرد محصول: پمپ و کاربرد سنگین
 • توان راه اندازی موتور: 
 1. سه فاز - 37kW در 230 ولت 
 2. سه فاز - 75kW در 400 ولت 
 • جریان راه اندازی: 140 آمپر 
 • تجهیزات مورد نیاز: کنتاکتور LC1D150
 • نوع راه اندازی: راه اندازی با کنترل گشتاور
 • ولتاژ تغذیه: 415-230 ولت
 • بایپس داخلی: ندارد
 • تعداد ورودی: 5
 • تعداد خروجی: 2
 • پروتکل ارتباطی: Modbus - پورت RJ45
 • نرم افزار سازگار: SoMove
 • مدل ساخت: همراه با هیت سینک
 • سری ساخت: ATS48
 • انواع حفاظت:
 1. قطع فاز
 2. حفاظت حرارتی موتور و راه انداز
89,060,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

سافت استارتر اشنایدر الکتریک

سافت استارتر (soft starter) اشنایدر الکتریک دستگاهی برای راه اندازی الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجی است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل شود، هيچ گونه كنترلی در راه اندازی آن نخواهیم داشت؛ اما سافت استارتر امكان كنترل راه اندازی موتور را فراهم می کند. هنگام راه اندازی موتور، جريان زیادی نسبت به حالت دائم آن از شبكه كشیده می شود؛ که در موتورهای توان بالا ممكن است این جریان راه اندازی توسط شبکه قابل تأمین نباشد و همچنین كشيدن جريان ناگهانی زياد از شبکه، باعث افت ولتاژ لحظه ای شدید شده و در كار ساير تجهيزات برقی و الكترونيكی اختلال ايجاد می کند، اما با تنظيم سافت استارتر، جريان راه اندازی موتور به ميزان مورد نياز محدود مي شود و اجازه كشيدن جريان زياد در لحظۀ راه اندازی به موتور داده نخواهد شد. سافت استارتر ها قادر هستند موتورهای سه فاز القائی يا قفس سنجابی را راه اندازی کنند. انواع سافت استارتر اشنایدر به طور كامل موتور را در مقابل هر نوع خطا حفاظت می كند؛ اما استفاده از کلید حرارتی-مغناطیسی متناسب با بار قبل از آن الزامی است.  همچنین سافت استارتر اشنایدر در مقابل سوختن تریستور(SCR)، اشكالات مدار قدرت، گرم شدن هيت سينک و يا طولانی شدن زمان راه اندازی حفاظت شده است. 

تفاوت سافت استارتر های ATS22 و ATS48

تمامی سافت استارترهای سری ATS22 مجهز به کنتاکتور بای پاس (Bypass) داخلی هستند؛ ولی سری ATS48 کنتاکتور بای پاس داخلی ندارد. زیرا به دلیل توانایی زیاد در تحمل جریان های راه اندازی، و جریان های بعد از راه اندازی که از مدار می گذرد؛ سافت استارتر آسیب نمی بیند و نیازی ندارد تا از مدار خارج شود. ولی در سری های ATS22 باید کنتاکتور بای پاس داخلی داشته باشند تا بعد از راه اندازی موتور، از مدار خارج شده تا آسیبی نبینند. همچنین در ATS48 تعداد ورودی خروجی دیجیتالی بیشتر از ATS22 است. 

مشخصات فنی سافت استارتر اشنایدر ATS48C14Q

 سافت استارتر 75 کيلو وات ATS48  با کد فنی ATS48C14Q، از سافت استارترهای اشنایدر و سه فاز است که با ولتاژ نامی تغذیه از 230 ولت تا 415 ولت AC و حداکثر جریان 140 آمپر کار می کند. این سافت استارتر اشنایدر برای راه اندازی نرم موتورهای آسنکرون ساخته شده است.اگر این نوع سافت استارتر در خط منبع تغذیه موتور وصل شود، برای موتورهای با توان 75 کیلو وات (در 400 ولت) برای کاربردهای استاندارد؛ و 55 کیلو وات (در 400 ولت) برای کاربردهای سنگین مناسب است. اما اگر این سافت استارتر به خروجی های مثلث موتور متصل شود، برای موتورهایی با قدرت تا 110 کیلو وات (در 400 ولت) برای کاربردهای استاندارد و 90 کیلو وات (در 400 ولت) برای کاربردهای سنگین مناسب است. وزن آن 12.4 کیلوگرم و ابعاد آن 200 میلی متر عرض، 340 میلی متر ارتفاع، 265 میلی متر عمق استسافت استارتر بالا، پورت ارتباطی ModBus هم دارد، تا بتوان آن را از راه دور مونیتور و کنترل کرد.

فنی
کد فنیATS48C14Q
نام اختصاریAltistart 48
کاربرد محصولراه اندازهای نرم دیجیتال توان متوسط کاربرد ساده
نوع ولتاژ380V ... 415
جریان نامی پیوسته (آمپر)140A
تعداد فازسه فاز
کاربرد کنترل دورموتورهای آسنکرون
توان موتور(کیلو وات)75KW
پورت ارتباطیModbus
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP20
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email