استارت استوپ دوبل چراغ دار اشنایدر الکتریک

استارت استوپ دوبل چراغ دار پوش باتن اشنایدر الکتریک

استارت استوپ دوبل چراغ دار

XB4BW73731M5 


کاتالوگ


شستي یا پوش باتن 

دکمه هاي وصل (استارت) و قطع (استوپ) كليدهايي هستند كه فرمان آنها به وسيلۀ دست صورت مي گيرد و عملكرد آن لحظه اي است به اين معني كه با فشار دادن انگشت بر روي آن كليد عمل می کند و با برداشتن انگشت از روي آن، كليد به حالت اول بر مي گردد.

اين كليدها در مدار فرمان كنتاكتورها براي وصل و يا قطع آن و به منظور راه اندازي يا خاموش كردن دستگاه ها استفاده مي شوند. كليدي كه دو كنتاكت باز دارد، شستي استارت است که عملکرد آن باعث وصل كنتاكتور خواهد شد و كليدي كه دو كنتاكت بسته دارد، شستي استوپ است که عملکرد آن كنتاكتور را قطع مي كند. در بعضی موارد دوكليد بر روي يك پايه نصب شده اند كه به آن شستي استارت ـ استپ دوبل مي گويند.

این شستي ها معمولاً به رنگ سبز و يا مشكي براي فرمان وصل و با كنتاكت باز و براي قطع مدار با رنگ قرمز و با كنتاكت بسته ساخته مي شوند.


 به 
شستی های دوبل شستی های مرکب نیز می گویند. همانطور که بیان شد شستی هایی که از آنها هم به عنوان استارت و هم به عنوان استوپ استفاده می شود، شستی دوبل می گویند. اگر دو یا سه شستی استارت یا استپ روی یک شستی طراحی شود به آن شستی مرکب گفته می شود.

این نمونه استارت استوپ، شستی دوبل LED دار است که با گرفتن فرمان چراغ آن رو شن می شود. روشن بودن چراغ شستی مشخص می کند که مدار فعال است و خاموش بودن آن عدم فعالیت مدار را نشان می دهد. فنی
کد فنیXB4BW73731M5
نام اختصاریXB4
نوع ولتاژ600V
نوع عملکردبازگشت فنری
کاربرد محصولاعمال فرمان
تعداد کنتاکتهای کمکی1NO+1NC
نوع کلیداستارت استوپ دوبل چراغ دار
ولتاژ تغذیه 230VAC ... 240
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
رنگاستارت سبز - استوپ قرمز
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP67

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 67
  • مدل کالا: XB4BW73731M5
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: استارت استوپ دوبل چراغ دار, استارت استوپ اشنایدر الکتریک, پوش باتن