امرجنسی کله قارچی فلزی کلیددار با یک کنتاکت NC اشنایدر الکتریک

امرجنسی کله قارچی فلزی کلیددار با یک کنتاکت NC اشنایدر الکتریک

امرجنسی کله قارچی فلزی کلیددار با یک کنتاکت NC

XB4BS9442


کاتالوگ


  امرجنسی کله قارچی کلیددار

  امرجنسی کله قارچی کلیددار با کد فنی XB4BS9442 و نام اختصاری XB4 از پرکاربردترین نمونه های پوش باتن است. این پوش باتن فلزی با عملکرد بازگشت فنری برای اعمال فرمان اضطراری طراحی و ساخته شده است. از ویژگی های ظاهری این محصول می توان به جنس بدنۀ آن اشاره کرد که فلزی بوده و سری آن به رنگ قرمز طراحی شده است.

قطر سری آن 40 میلی متر است و  شامل یک کلید برای قفل کردن پوش باتن برای عمل نکردن است. عمل نکردن به این دلیل است که این محصول در مناطق حساس صنعتی استفاده می شود و فرمان قطع دادن توسط آن باید تحت شرایط بسیار خاص و بحرانی باشد. بنابراین کلیددار طراحی شده تا تنها افراد واجد شرایط بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و آن را فعال نمایند.

    برای مثال می توان به دستگاه های حفاری چاه های نفت و گاز اشاره کرد. دستگاه حفاری تنها در زمانی باید استپ شود و از کار بایستد که چاه فوران کند.

برای این منظور سیستم هیدرولیکی خاصی طراحی شده است که می تواند با سرعت و قدرت زیاد، لوله های حفاری را مهار کرده و از بروز خطر انفجار جلوگیری کند. شاه کلید این سیستم یک پوش باتن امرجنسی کله قارچی کلیددار است که در نزدیکترین فاصله از رئیس دستگاه حفاری قرار دارد و توسط کلید، قفل شده است تا کسی نتواند آن را فشار دهد.

    لازم به یادآوری است که قطر نصب امرجنسی کله قارچی کلیددار 22 میلی متر بوده، جنس پایه نگهدارنده محصول که اصطلاحاً طوقه نامیده می شود، فلز کروم است. گفتنی است جنس قسمت زیرین سری کله قارچی، زاماک (Zamak) است که آلیاژِی از عناصر روی، آلومینیوم، منیزیم، مس است که درصد اصلی آلیاژ را تشکیل می دهند به همراه چند عنصر دیگر نظیر آهن که به مقدار بسیار کم در آلیاژ وجود دارند.

درخشندگی این قسمت به دلیل وجود فلز روی در این آلیاژ بوده که پایه اصلی آلیاژ زاماک است و رنگ آن را به سفیدی میل داده است. همچنین دمای ذوب آلیاژ را بالا برده و به 450 درجه سانتیگراد رسانیده است.

    کنتاکت مورد استفاده در این نمونه پوش باتن، ZBE102 بوده که به صورت پیش فرض NC یا بسته است و در زیر پوش باتن نصب می گردد. درجه حفاظت این محصول IP66 است که گزینه بسیار مناسبی برای مناطق پر از گرد و غبار محسوب می شود. 


فنی
کد فنیXB4BS9442
نام اختصاریXB4
نوع ولتاژ600V
نوع عملکردبازگشت فنری
کاربرد محصولاعمال فرمان های اضطراری
تعداد کنتاکتهای کمکی1NC
نوع کلیدامرجنسی کله قارچی کلیددار
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
رنگقرمز
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 31
  • مدل کالا: XB4BS9442
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: امرجنسی کله قارچی فلزی کلیددار با یک کنتاکت NC, امرجنسی, امرجنسی کله قارچی, امرجنسی اشنایدر الکتریک