سَری پوش باتن سفید اشنایدر الکتریک جهت نصب روی کليد جرثقيل

سَری پوش باتن سفید اشنایدر الکتریک جهت نصب روی کليد جرثقيل

سَری پوش باتن سفید جهت نصب روی کليد جرثقيل

XACA9411 


کاتالوگ


سَری پوش باتن سفید جهت نصب روی کليد جرثقيل

   XACA9411 از سری لوازم جانبی کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک است که به منظور نصب بر روی کلید جرثقیل طراحی شده است. دمای مناسب برای عملیاتی کردن این محصول بین 25- تا 70 درجه سانتیگراد است. رنگ سَری پوش باتن XACA مشکی بوده و قسمت فشاری آن سفید است. تعدادی که در هر بسته عرضه می شود 10 عدد و بدون هیچ گونه علامت گذاری است.

   زمانیکه از این سری در کلید جرثقیل استفاده می شود، درجه IP را تا IP65 بالا می برد که نشان دهندۀ کیفیت ساخت بسیار بالای قطعه و متریال آن است. 

   نصب سری XACA9411 بسیار راحت است. وقتی که درب کلید جرثقیل را باز کرده، مهره پلاستیکی را از انتهای سری بیرون آورده و سری را در قسمت مورد نظر قرار می دهیم سپس مهرۀ پلاستیکی را از درون درب کلید جرثقیل به رزوه های سری، پیچ کرده و توسط یک پیچ گوشتی، آنرا محکم می کنیم.

دو شیار روی مهره وجود دارد که پیچ گوشتی به راحتی روی آنها قرار گرفته و می توان مهره را از این طریق محکم کرد. توجه داشته باشید که نباید از انبر دست جهت سفت کردن مهره استفاده نمود، زیرا احتمال آسیب رسیدن به مهره وجود دارد. همچنین جهت سفت کردن مهره بر روی رزوه ها، به صورت ساعتگرد و به سمت راست است.فنی
کد فنیXACA9411
نام اختصاریXACA
کاربرد محصولسری پوش باتن جهت نصب روی کليد جرثقيل
خصوصیات ظاهری
رنگسفید
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP65

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • مدل کالا: XACA9411
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: سَری پوش باتن سفید جهت نصب روی کليد جرثقيل, سَری پوش باتن, پوش باتن, پوش باتن اشنایدر الکتریک