کليد جرثقيل اشنایدر الکتریک دو سرعته هشت دکمه

کليد جرثقيل اشنایدر الکتریک دو سرعته هشت دکمه
کليد جرثقيل دو سرعته هشت دکمه ، 

XACA891 ، 


کاتالوگ ، 


   کليد جرثقيل دو سرعته هشت دکمه اشنایدر با نام اختصاری XACA برای کنترل انواع جرثقیل سقفی، دروازه ای و بازوئی به کار می رود. نوع عملکرد این کلید جرثقیل برای کنترل موتور در دو سرعت تند و کند است.

   کلید جرثقیل از جمله کلیدهای کنترلی کارآمد است که به منظور ایجاد فرمان به کار می رود. بنابراین در محیط های صنعتی که خطرات جانی و مالی وجود دارد بهترین گزینۀ استفاده است.

   از کاربردهای کلیدهای جرثقیل یا پندانت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •                بالابرها
  •                آسانسورها
  •                نقاله ها و بسیاری دیگر از موارد کاربردی برای انجام حرکت و جابجایی اجسام 


   توسط کلید جرثقیل یا پندانت به آسانی می توان عمل هدایت و کنترل اجسام را فراهم نمود. کلید جرثقیل به همراه کابل به دستگاه متصل می شود. طول کابل به نسبت ارتفاع دستگاه از محل فرمان و فاصلۀ اپراتور با دستگاه معین می گردد البته نباید از حد استاندار بلندتر باشد زیرا خود کابل ابزاری خطر آفرین در طول مسیر فرمان به حساب می آید.

   کلیدهای فرمان جرثقیل اشنایدر در دو مدل تک سرعته و دو سرعته طراحی شده اند. همان طور که مشخص است در کلیدهای تک سرعته موتور تنها با یک سرعت فعال شده و کار می کند ولی در کلید جرثقیل دو سرعته حالت تند و کند موتور قابل کنترل است. باتوجه به 8 عدد دکمۀ طراحی شده بر روی کلید جرثقیل اشنایدر امکان ارسال دستورات در جهت های مختلف و یا ارسال دستور به محرک های متعدد وجود دارد.

   نکته ای که باید به آن توجه داشت، شرایط محیطی برای استفاده و نگهداری کلیدهای جرثقیل است این پنل ها می توانند در شرایط محیطی خشن کار کنند و در برابر گرما، رطوبت و ضربه مقاوم هستند درجه حفاظت این نمونه کلید جرثقیل IP65 است. محدودۀ دمای کاری پنل XACA بین 25- تا 70 درجه سانتیگراد و دمای مناسب برای نگهداری آن 40- تا 70 درجه سانتیگراد است. میزان مقاومت این قطعه در برابر ضربه  gn 100 طبق استاندارد IEC 60068-2-27 می باشد.
فنی
کد فنیXACA891
نام اختصاریXACA
نوع عملکردکنترل موتوردو سرعت
کاربرد محصولکنترل انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و بازوئی
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP65

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 1
  • مدل کالا: XACA891
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: کليد جرثقيل دو سرعته هشت دکمه, کلید جرثقیل