رگولاتور هوشمند 6 پله - VPL6

رگولاتور هوشمند 6 پله - VPL6

رگولاتور هوشمند 6 پله - VPL6

VPL06N


کاتالوگ


رگولاتور هوشمند

   با توجه به متغیر بودن میزان انرژی راکتیو تولید شده توسط بارهای سلفی در زمان های مختلف که حاصل وارد و خارج شدن دستگاه‌های مختلف به مدار است میزان بار راکتیو خازنی اضافه شده نیز در حالت‌های مختلف متغییر است خازن‌ها نمی توانند به صورت یکجا و به طور کامل وارد شبکه شوند چون خود این کار باعث ایجاد خاصیت خازنی در شبکه می شود. بنابراین در هر لحظه بر اساس نیاز شبکه باید مقدار خازن مورد نیاز وارد مدار گردد پس باید کنترلی برای وارد شدن و خارج شدن خازن ها به شبکه اعمال گردد. راه حل این مسئله استفاده از رگولاتورهای هوشمند 6 و 12 پلۀ اشنایدر است که به صورت پله ایی و با توجه به نیاز شبکه و به صورت هوشمند خازن‌ها وارد مدار و یا از مدار خارج می کنند این رگولاتورها در حقیقت کنترل کننده های دیجیتالی هستند که قابلیت کنترل دقیق مقدار ضریب قدرت را داشته و پردازنده هوشمند آن قابلیت سویچینگ پله های تعریف شده توسط کاربر را به صورت هوشمند دارند به طوری که همواره از تمام پله به یک نسبت استفاده می کند و مشکلی که قبلاً در رگولاتورهای آنالوگ وجود داشت و همواره خازن ها را به ترتیب چینش پله ها وارد می نمود، در این رگولاتورها کاملاً حل شده است. همچنین این رگولاتور قابلیت کارکرد به صورت دستی را دارند.

   روش کار رگولاتور ها خواندن  مقدار جریان مصرفی بار و میزان ضریب قدرت و محاسبه مقدار خازن مورد نیاز مدار است.


   استاندارد ساخت رگولاتورهای هوشمند به شرح زیر است:

IEC60068-2  ، EN50081-1 ، EN50082-2 ، IEC60255-5 ، IEC60255-6  ،  IEC60068-261

   در حالت فشار متوسط به طور معمول از رگولاتورهای هوشمند استفاده نمی شود اما رگولاتورها این قابلیت را دارند که با تعریف PT در فشار متوسط نیز کارایی داشته باشند.

فنی
کد فنیVPL06N
نام اختصاریVPL6
نوع ولتاژ110VAC 50/60 Hz، 220VAC 50/60 Hz، 380VAC 50/60 Hz
کاربرد محصولتصحیح ضریب قدرت
نوع اندازه گیریدمای محیط داخل تابلو - گام های اتصال خازن ها - کسینوس فی متر - ثبت تاریخ هشدارها - جریان راکتیو ، جریان بار ، ولتاژ ، توان - تعداد دفعات قطع و وصل خازن ها - اعوجاج هارمونیک ولتاژ
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP41

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 1289
  • مدل کالا: VPL06N
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: رگولاتور هوشمند 6 پله - VPL6, رگولاتور هوشمند, رگولاتور