کليد هوایی اشنایدر الکتریک 1000 آمپر چهار پل فیکس سری NT قدرت قطع 42KA

کليد هوایی اشنایدر الکتریک 1000 آمپر چهار پل  فیکس سری NT قدرت قطع 42KA

کليد هوایی 1000 آمپر چهار پل  فیکس سری NT قدرت قطع 42KA

NT10H14P2AF

میکرولوجیک 2


 کلیدهای هوایی در تابلوهای توزیع به عنوان فیدرهای ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می گیرند. این کلیدها به دلیل حجم کوچک و جریان اتصال بالا تا 6300 آمپر کاربرد فراوانی دارند. این کلیدها به دلیل وجود سیستم های ارتباطی ضریب حفاظت از شبکه را بالا می برد و امکان ایجاد خطا در سیستم توزیع انرژی را کاهش می دهند. باتوجه به نشانه گرهای موجود روی کلید هوایی به وضوح می توان وضعیت کلید را تشخیص دارد.

یکی از قسمت های کلید هوایی بخش حفاظت الکترونیکی یا میکرولوجیک آن است در کلید هوایی NT10H14P2AF حفاظت میکرولوجیک 2 دیده شده است و توسط این نوع میکرولوجیک می توان حفاظت پایه (شامل حفاظت زمان طولانیL ، زمان کوتاه S و زمان لحظه ای I) که در واقع حفاظت LSI به شمار می رود را انجام داد.

البته در کلیدهای هوایی چهار پل امکان استفاده از میکرولوجیک های 6 و 7 وجود دارد و نمی توان در کلید هوایی سه پل میکرولوجیک 6 و میکرولوجیک 7 استفاده نمود. به علت اینکه آنها نیازمند وجود پل نول برای نمونه گیری هستند.

بخش حفاظتی میکرولوجیک کلید هوایی تمامی مقادیر الکتریکی ولت، آمپر، توان، توان راکتیو، توان مختلط یا توان ظاهری، توان مصرفی در ساعت، توان مصرفی راکتیو در ساعت، توان مصرفی مختلط یا توان ظاهری در ساعت، فرکانس و ضریب توان را در زمان حقیقی اندازه گیری می کنند.

مکانیزم موتوری شارژ اتوماتیک کلید هوایی را ممکن می کند که با این روش می توان کلید را از راه دور کنترل نمود در کد فنی کلید هوایی اشنایدر، با اضافه شدن عدد 22A در انتهای کد یعنی کلید هوایی موتوردار است و این موتور با ولتاژ 220 ولت تحریک می شود در صورتی که عدد 11A اضافه شود یعنی موتور با ولتاژ 110 ولت فعال می شود. مکانیزم موتور به آسانی به کلید هوایی اضافه می شود و در صورت معیوب شدن قابل تعویض است.

انواع خطاها و شرایط قطع و وصل توسط کنتاکت کمکی در کلید هوایی قابل نمایش است کنتاکت کمکی در ارسال سیگنال به سیستم های کنترلی مورد استفاده قرار می گیرد.

امکان قطع کلید هوایی اشنایدر الکتریک توسط رله شنت تریپ با ارسال یک سیگنال الکتریکی وجود دارد. این رله ها در رنج 100 تا 130 ولت  و 200 تا 250 ولت AC/DC استفاده می شوند.

همچنین رلۀ آندر ولتاژ در صورتی که ولتاژ تغذیه قطع شده و یا کمتر از حد استاندارد شود کلید هوایی را قطع می نماید. در این حالت فرآیند قطع کلید هوایی با زمان تأخیر چند ثانیه ای صورت می گیرد.فنی
کد فنیNT10H14P2AF
نام اختصاریNT10H14PML2EHH
تعداد پلچهار پل
تعداد کنتاکتهای کمکیچهار عدد کنتاکت موقعیت - یک عدد کنتاکت خطا
نوع کلیدNT فیکس
ظرفیت قطع42KA
واحد تریپMicrologic2A
نوع اندازه گیریآمپرمتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 11
  • مدل کالا: NT10H14P2AF
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: کليد هوایی 1000 آمپر چهار پل فیکس سری NT قدرت قطع 42KA, کليد اتوماتیک هوایی