کلید مينياتوری تک پل 10 آمپر دورمن اسمیت

کلید مينياتوری  تک پل 10 آمپر دورمن اسمیت

کلید مينياتوری  تک پل 10 آمپر دورمن اسمیت

MS1PC10 


کلیدهای مینیاتوری AC 

   کلید مینیاتوری AC کاربرد تجاری و صنعتی دارد و درمدارهای با ولتاژ 230/400 ولت مورد استفاده قرار می گیرند. کلیدهای مینیاتوری نوع  ACبه سه دسته B، C و D تقسیم می شوند که در هنگام استفاده از آن باید به طبقه بندی مذکور توجه شود.

 

·         کلید مینیاتوری نوع B

   در کلید مینیاتوری نوع B با فرض اینکه جریان نامی In باشد، در صورتی که جریان عبور از کلید کمتر از 3 برابر جریان نامی باشد، کلید مدار را در حالت اضافه بار در نظر گرفته و قطع آنی انجام نمی پذیرد ولی هنگامی که جریان به سه تا پنج برابر جریان نامی برسد، جریان عبوری را اتصال کوتاه فرض کرده و قطع می کند. کلید مینیاتوری نوع B عموماً در مصارف خانگی و روشنایی کاربرد دارند. به عبارت دیگر این نوع از کلیدها برای حفاظت مدارهای مقاومتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

·         کلید مینیاتوری نوع C

   در کلید مینیاتوری نوع C با فرض اینکه جریان نامی کلید In باشد، در صورتی که جریان عبوری از کلید کمتر از 5 برابر جریان نامی باشد، کلید مدار در حالت اضافه بار عمل کرده و هنگامی که جریان بین 5 تا 10 برابر جریان نامی برسد، جریان عبوری را اتصال کوتاه فرض می کند. کلیدهای نوع C در مسیر وسایل موتوردار نصب می گردند. به عبارت دیگر این نوع از کلیدها برای حفاظت مدارهای موتوری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

·         کلید مینیاتوری نوع D

   در کلید مینیاتوری نوع D با فرض این که جریان نامی کلید  Inباشد، در صورتی که جریان عبوری از کلید کمتر از 10 برابر جریان نامی باشد، کلید مدار را در حالت اضافه بار در نظر گرفته و قطع آنی انجام نمی پذیرد ولی هنگامی که جریان بین 10 تا 15 برابر جریان نامی برسد، جریان عبوری را اتصال کوتاه فرض کرده و قطع می کند. از آنجایی که این نوع کلی در ضریبی از جریان های نامی بزرگتر نسبت به نوع B و  Cعمل قطع را انجام می دهد به آن موتوری سخت نیز گفته می شود. کلید های نوع D در مسیر وسایل موتوری با جریان راه اندازی بالاتر از 10 برابر جریان نامی نصب می گردند.

 

کلیدهای مینیاتوری دورمن اسمیت

   ·         منحنی  B: زمانیکه جریان های اتصال کوتاه ضعیف هستند.

   ·         منحنی  C: بار با جریان های معمولی (کاربرد عمومی).

   نکته : دیگر منحنی ها کاربرد عمومی در ایران ندارند.
فنی
کد فنیMS1PC10
تعداد پلتک پل
نوع ولتاژAC
جریان نامی پیوسته (آمپر)10 آمپر
کاربرد محصول مخصوص سیستم موتوری C curve
ظرفیت قطع6KA

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • مدل کالا: MS1PC10
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: کلید مينياتوری تک پل 10 آمپر دورمن اسمیت, کلید مينياتوری, فیوز مینیاتوری