به وب سایت الیکا الکتریک خوش آمدید

کليد کمپکت 200 آمپر سه پل NSX250B

کليد کمپکت 200 آمپر سه پل NSX250B سری NSX250

کليد کمپکت 200 آمپر سه پل NSX250B ، 

LV431111 ، 


کاتالوگ کالا ، 


اطلاعات بيشتر ، 

در موارد زیر کلیدهای اتوماتیک اشنایدر عمل می کنند:

·         در مدارها و دستگاهها جهت حفاظت در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار

·         برای تأمین ایمنی در صورت اتصال کوتاه بین فاز و نول یا بین فازها

   از آنجایی که قدرت قطع کلیدهای اتوماتیک بالا می باشد به آنها کلید قدرت در شبکه فشار ضعیف نیز گفته می شود. قدرت قطع کلیدهای اتوماتیک اشنایدر از نوع کمپکت در رنج های 25 کیلو آمپر، 36 کیلو آمپر، 50 کیلو آمپر، 70 کیلو آمپر و یا 100 کیلو آمپر می باشند.

   کلیدهای اتوماتیک فشار ضعیف اشنایدر مطابق با استاندارد IEC60947 ساخته می شوند و از نظر بخش های حفاظتی، دارای دو قسمت حفاظت در مقابل اضافه بار و حفاظت در برابر جریان اتصال کوتاه هستند. قسمت حفاظت در برابر اضافه بار معمولاً از نوع رله حرارتی بیمتال یا معادل الکترونیکی (میکرولوجیک) آن بوده و تابع جریان و تأخیر زمانی می باشد. رله اضافه بار به گونه ای عمل می نماید که با عبور جریان بار بیش از میزان تنظیم شده، کلید قطع خواهد نمود. یکی از مشکلات رله های اضافه بار حرارتی تأثیر دمای محیط بر روی کارکرد آنها می باشد که با استفاده از رله های الکترونیکی این مشکل برطرف شده است.

   قسمت حفاظت در مقابل جریان اتصال کوتاه معمولاً از نوع رله الکترومغناطیسی بوده که عملکرد آن از نوع زمان معین است و به طور مستقیم یا ازطریق ثانوبه تحریک شده و موجب قطع کلید می گردد. ساختمان این کلیدها به گونه ای است که اگر در مدار اتصال کوتاه به وجود آید، رله مغناطیسی به سرعت وارد عمل شده و مدار را قطع می کند. کلیدهای اتوماتیک کمپکت اشنایدر داری ولوم های قابل تنظیم می باشند که با چرخاندن آن می توان تنظیمات رله حرارتی کلید را کنترل نمود. در کنار این ولوم ضریبی مساوی یک یا کوچکتر از آن می باشد که در صورت نوشته شدن ضریب باید در مقدار جریان اصلی ضرب شود تا میزان جریان مورد نظر به دست آید. در کلیدهای اتوماتیک اشنایدر هر چه قدرت اتصال کوتاه بالا می رود قیمت کلید گرانتر و از نظر ابعاد نیز بزرگتر می شود. 
فنی
کد فنیLV431111
رنج جریان(آمپر)140-200A
ظرفیت قطع25KA
واحد تریپTM200D

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 1192
  • مدل کالا: LV431111
  • موجودی: در انبار
  • 15,000,000 تومان
  • قیمت بدون مالیات: 15,000,000 تومان

برچسب ها: کليد کمپکت 200 آمپر سه پل NSX250B