بيمتال 1.63 الی 2.5 آمپر

بيمتال 1.63  الی  2.5 آمپر بیمتال ها جهت کنتاکتورهای سری D

بيمتال 1.63  الی  2.5 آمپر ، 

LRD07 ، 


کاتالوگ کالا ، 


 عملکرد رله بیمتال اشنایدر

   روی هر رله بیمتال اشنایدر پیچ تنظیم جریان وجود دارد. رله های بیمتال معمولاً به دو صورت ساخته می شوند:

   1- رله بیمتال اشنایدر برای جریان های کم سری D

   2- رله بیمتال اشنایدر برای جریان های زیاد سری F

 

   از رله بیمتال برای حفاظت اضافه بار در الکتروموتورها، بارهای نامتعادل و قطع یک فاز، اتصال سیم پیچی در داخل استاتور (اتصال حلقۀ یک فاز، اتصال فاز با فاز) ... استفاده می شود.

   5 درصد اضافه جریان حدود 2 ساعت، 10 درصد کمتر از نیم ساعت، 20 درصد حدود 2 دقیقه، 50 درصد کمتر از یک دقیقه، طول می کشد تا رله اضافه بار فرمان قطع را صادر نماید در اتصال کوتاه تقریباً یک ثانیه زمان لازم است تا فرمان قطع اجرا گردد. این زمان زیاد است به همین دلیل رله اضافه بار برای اتصال کوتاه کاربرد ندارد باید از رله مغناطیسی (قطع سریع- اتصال کوتاه) استفاده شود.

   در راه اندازی الکتروموتورها، رله بیمتال اضافه جریان راه اندازی را برای زمان راه اندازی (2ثانیه) تحمل می کند. رله بیمتال معمولاً قابلیت 30 بار عمل در هر ساعت را دارد و در جریان مستقیم هم قابل استفاده می باشد (به علت استفاده از خاصیت گرمایی جریان الکتریسیته) رله بیمتال بعد از قطع مدار، معمولاً به حالت اول در نمی آید باید پس از بررسی برای کار در حالت عادی دکمۀ قرمز یا آبی رنگی که روی آن نصب شده است را فشار دهیم، دکمه مزبور را در اصطلاح (RESET) می نامند.

   در بعضی از رله های بیمتال، حالت MAN و AUT وجود دارد که با قرار دادن اهرم روی Auto، پس از عملکرد بیمتال، مجدداً بعد از مدتی به حالت اولیه در می آید.
فنی
کد فنیLRD07
رنج جریان(آمپر)1.63...2.5
رنج کنتاکتورD09...D38

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 1138
  • مدل کالا: LRD07
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: بيمتال 1.63 الی 2.5 آمپر