لامپ LED سفید جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DC

لامپ LED سفید جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DC

لامپ LED جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DC
LED 110 V-White
110VAC/DC


   دیودهای نوری که با نام LED معرفی شده اند، در طیف بسیار گسترده ای از تجهیزات الکترونیکی کاربرد دارند. مانند نمایش گرهای کوچک برای نمایش خاموش و روشن یا فعال و غیر فعال بودن در دستگاه های الکترونیکی و ماشین آلات، نمایش اعداد در برخی تجهیزات و هم چنین قرار گرفتن انبوهی از آن ها در کنار هم به منظور ایجاد صفحات نمایش در ابعاد بزرگ و چراغ راهنمایی و ... .

   برق دریافتی لامپLED در شبکه ممکن است 110 تا 230 ولت باشد. اما LED به تنهایی به جریان DC و ولتاژ پایین نیاز دارد. بنابراین در این لامپ ها به راه انداز یا درایور احتیاج است که وظیفه آن تبدیل جریان با ولتاژ بالا به جریان با ولتاژ پایین باشد. در واقع معمولاً هر درایور LED بر اساس ولتاژ کاری 12 ولت یا 24 ولت DC کار می کند و وظیفه آن تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم است.

   همان طور که می دانید LED ها به دلیل این که فاقد پرتوهای مادون قرمز و فرابنفش هستند، ضرری برای سلامت چشم و محیط ندارند.

   نور تولید شده توسط این دیودهای نوری ناشی از آزاد شدن فوتون در اثر حرکت الکترون در یک ماده نیمه رسانا از ناحیهبا ازدیاد الکترون به ناحیهبا کاهش الکترون است.

   دقت داشته باشید پلاریته اعمالی به دو سر LED اهمیت زیادی دارد و در صورت اتصال به صورت پلاریته معکوس، LED  روشن نمی شود

   امروزه قابلیت تولید لامپ LED در رنگ های متفاوت وجود دارد. اما در میان همه آن ها LED به رنگ سفید بسیار کاربردی تر است. لامپ LED 110 V سفید ارائه شده در این قسمت که با استاندارد BA 9s تولید می شود، در هر چراغ سیگنالی که قرار بگیرد رنگی مطابق با رنگ شیشه آن چراغ نمایش می دهد و بدون نگرانی می توان از لامپ LED سفید و چراغ سیگنال رنگی برای نمایش رنگ مورد نظر استفاده کرد.


 

فنی
کد فنیLED 110 V-White
نام اختصاریLamp BA9s
نوع ولتاژ110VAC/DC
توان2.4 وات
خصوصیات ظاهری
رنگسفید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به سراسر ایران در سریع ترین زمان

  • مدل کالا: LED 110 V-White
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: لامپ LED سفید جهت BA 9s, لامپ LED