تايمر زمانی 10 الی 180 ثانيه

تايمر زمانی 10 الی 180 ثانيه تایمر بادی

تایمر بادی ، 

تايمر زمانی 10 الی 180 ثانيه ، 

LADR4 ، 


کاتالوگ کالا ، 


    تایمرهای زمانی اشنایدر الکتریک به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که عبارتند از: ، 

1. رله های تأخیر در وصل ، 

2. رله های تأخیر در قطع ، 

    رله های تأخیر در وصل رله هایی هستند که باید به آنها انرژی داده شود تا رله عمل کرده و کنتاکتی را باز یا بسته کند. اما رله های تأخیر در قطع همان طور که از اسم آنها مشخص است بعد از قطع شدن انرژی از رله عمل کرده و کنتاکت را باز و یا بسته می کنند. در زیر برخی از مشخصه های تایمر بادی LADR4 به اختصار توضیح داده شده است.

    تایمر بادی LADR4 با نام تجاری TeSys و با رنج تأخیر زمانی 10 الی 180 ثانیه جزو تایمرهای نیوماتیکی (فشار هوا) است و در واقع نیازمند برق برای راه اندازی نیست. این نمونه تایمرها هم برای کنتاکتورهای سری D به کار می روند و هم برای کنتاکتورهای سری F. در این نوع تایمرها از خاصیت ذخیره سازی هوا استفاده می شود. این نوع تایمرها به لحاظ عملکرد شبیه تایمرهای موتوری هستند تنها با این تفاوت که زمان سنج موتوری پس از تنظیم و وصل بوبین آن به ولتاژ شروع به کار می کند، در حالیکه تایمر بادی یا نیوماتیک پس از قطع بوبین آن از ولتاژ شروع به کار می کند.

    در این دستگاه حداقل جریان سوئیچینگ 5 میلی آمپر و حداقل ولتاژ سوئیچینگ 17 ولت می باشد. این تایمر جزو تایمرهای تأخیر در قطع به حساب می آید. یک ولوم روی تایمر نصب شده که با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت، می توان زمان تایمر را افزود و همچنین با چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه های ساعت، از زمان تنظیم آن کاست. پایه های اتصال ورودی NO در سمت چپ تایمر و پایه های اتصال خروجی NC در سمت راست آن قرار گرفته است.

   برای نصب تایمر روی کنتاکتور،به عنوان مثال کنتاکتور 9 آمپر LC1D09M7، ابتدا در پوش کنتاکتور را برداشته و تایمر را به صورت کشویی از بالا به پایین حرکت داده تا روی کنتاکتور براحتی نصب گردد. باید دقت کرد که زائده زیر تایمر در محل اتصال به کنتاکتور، کاملاً قرار بگیرد.
فنی
کد فنیLADR4
نوع ولتاژ690VAC-25-400HZ
نوع عملکردoff delay
تعداد کنتاکتهای کمکی1NO+1NC
رنج کنتاکتورLC1D & LC1F
رنج تاخیر زمانی10 الی 180 ثانیه

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 1467
  • مدل کالا: LADR4
  • موجودی: در انبار
  • 2,100,000 تومان

برچسب ها: تايمر زمانی 10 الی 180 ثانيه