کليد حرارتی 60 الی 100 آمپر

کليد حرارتی  60   الی  100 آمپر  کليد حرارتی مغناطيسی سری GV7

کليد حرارتی  60   الی  100 آمپر ، 

GV7RS100 ، 


کاتالوگ کالا ، 


اطلاعات بيشتر ، 

   مدارهای الکتریکی باید به گونه ای حفاظت شوند که اگر جریان مصرف کننده به هر علتی (مانند اتصال کوتاه فازها، اتصال سیم پیچ ها، تک فاز شدن مصرف کننده و...) از حد مجاز زیادتر شد، قبل از اینکه گرمای ایجاد شده در موتور (مصرف کننده) باعث آسیب دیدن آن شود، مدار را قطع کند به طور کلی وسایل حفاظتی موتور و یا هرنوع مصرف کننده را از شبکه قطع می کنند.

   در حالت اتصال کوتاه چون جریان عبوری خیلی زیاد است، باید فوراً پس از وقوع اتصال کوتاه مدار قطع شود برای حالت های دیگر نیز (مانند اضافه بار موتور) باید از وسایل حفاظتی استفاده کرد تا بتوان متناسب با جریان، موتور را تنظیم کرد.

   البته این وسایل حفاظتی باید به گونه ای انتخاب شوند که در هنگام راه اندازی موتورها، جریان راه اندازی (که چند برابر جریان نامی موتور است) با عث قطع مدار شود.

   در مدارات کنتاکتوری، اغلب برای حفاظت مدار و مصرف کننده ها در برابر اتصال کوتاه، از فیوز و یا کلید مینیاتوری و برای حفاظت در برابر اضافه بار یا قطع شدگی یک فاز، از بی متال که حداقل در مسیر دو فاز قرار می گیرد استفاده می شود. بنابراین استفاده از کلیدهای حرارتی مغناطیسی می تواند جایگزین مناسبی برای کلید مینیاتوری و بی متال باشد.
فنی
کد فنیGV7RS100
نام اختصاریGV7R
تعداد پلسه پل
کاربرد محصولموتوری
رنج جریان(آمپر)60-100 آمپر
ظرفیت قطع70 کیلوآمپر
توان موتور(کیلو وات)45 کیلووات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 727
  • مدل کالا: GV7RS100
  • موجودی: در انبار
  • تماس بگیرید

برچسب ها: کليد حرارتی 60 الی 100 آمپر