کليد حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک 24 تا 32 آمپر

کليد حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک 24 تا 32 آمپر

کليد حرارتی مغناطیسی 24 تا 32 آمپر

GV2ME32


کاتالوگ کالا


   كليد محافظ موتور يك نمونه از انواع كليد خودكار است و مي تواند جريان شديد الكتروموتور را در زمان راه اندازي تحمل كند، بدون اينكه کلید قطع شود. كليد محافظ مي تواند موتور را در مقابل اتصال كوتاه، تك فاز شدن الكتروموتور، افت ولتاژ و اضافه بار حفاظت کند براي کار کردن رله، معمولاً آن را بر روي جريان معيني تنظيم مي كنند (5.1 تا 8.1 برابر جريان نامي) زمانی كه جريان از حد تنظيم شده بيشتر شود، قسمت حرارتي رله عملكرده و مدار را قطع مي كند قسمت مغناطيسي اين رله از يك هستۀ متحرك و يك بوبين تشكيل شده است به طوري كه هستۀ متحرك از طريق نيروي يك فنر به طرف بالا كشيده می شود. زمانی که جريان از حد تنظيم شده بالاتر رود يا در مدار اتصال كوتاه به وجود آيد، بوبين مغناطيس شده، هسته متحرك را به سمت پايين مي كشد و باعث قطع كنتاكت هاي متصل به هستۀ متحرك مي شود در نتيجه رله مدار را قطع مي كند لازم به ذکر است که مدت زمان عمل رله بسيار كم است.

   کلید حرارتی مغناطیسی فوق رنج جریان 24 تا 32 آمپر را پوشش می دهد و برای مدارهای سه فاز متناوب استفاده می شود. این نمونه کلید از نظر موقعیت نصب می تواند در هر حالت داخل  تابلوی برق قرار گیرد.

 

   کلیدهای حرارتی-مغناطیسی معمولاً براي راه اندازي دو جريان مختلف استفاده مي شود:

- 1   كليد محافظ موتور براي راه اندازي سبك كه جريان راه اندازي را درصورتي كه از 5 برابر جريان نامي تجاوز نكند به مدت 20 ثانيه نگه مي دارد.
  2 - كليد محافظ موتور براي راه اندازي های سنگين در صورتی كه جريان راه اندازي از 10 برابر جريان نامي تجاوز نكند، به مدت 4 ثانيه تحمل مي نماید. در نتیجه اين كليد در شرايط سخت تري از كليد اتوماتیک معمولي با رله جريان زياد كار می کند.


فنی
کد فنیGV2ME
کاربرد محصولموتوری
رنج جریان(آمپر)24-32A
توان موتور(کیلو وات)15KW

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 30
  • مدل کالا: GV2ME32
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: کليد حرارتی مغناطیسی 24 تا 32 آمپر, کليد حرارتی مغناطیسی, کليد حرارتی