کليد حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک 13 تا 18 آمپر

کليد حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک 13 تا 18 آمپر

کليد حرارتی مغناطیسی 13 تا 18 آمپر

GV2ME20


کاتالوگ کالا


رلۀ مغناطیسی

   برای محافظت و کنترل مصرف کننده و الکتروموتور در مقابل جریان های شدید (اتصال کوتاه) از رلۀ مغناطیسی که اصول کار آن بر اساس پدیده الکترومغناطیس پی ریزی شده است، استفاده می کنند.

اگر در مداری اتصال کوتاه رخ بدهد، باید جریان سریعاً قطع گردد. در این مواقع رلۀ حرارتی بی متال نمی تواند سریعاً عمل کند (چون مدتی طول می کشد تا گرم شود)، اما مغناطیس احتیاج به گذشت زمان ندارد.

   ساختمان این رله برای هر فاز از یک هستۀ آهنی که به دور هر کدام چند دور سیم (روپوش لاکی) پیچیده شده تشکیل شده است. سیم پیچ مزبور سر راه هر فاز قرار می گیرد. در جریان عادی میدان مغناطیسی ضعیفی به وجود می آید که کاری انجام نمی دهد. اما عبور جریان اتصال کوتاه میدان مغناطیسی شدیدی به وجود آورده و حرکت هستۀ آهنی را موجب می گردد و این حرکت، اهرم قطع را به کار می اندازد. تیغۀ قطع نیز در مدار فرمان مثل یک شستی استوپ عمل می کند.

   اغلب از این رله به همراه رله حرارتی در کلیدهای اتوماتیک (کلید محافظ – کلید قدرت) مورد استفاده قرار می گیرد. ساختمان فیوزهای اتوماتیک (کلید فیوز) نیز مجموعه ای از یک رله حرارتی و یک رله مغناطیسی می باشد. کلیدهای محافظ جریان که در اصطلاح به آن کلید مینیاتوری می گویند به شکل های گوناگون یک فاز، دو فاز و سه فاز در ساختمانشان از رله های حرارتی و مغناطیسی استفاده شده است.
فنی
کد فنیGV2ME20
کاربرد محصولموتوری
رنج جریان(آمپر)13-18A
توان موتور(کیلو وات)7.5KW

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 96
  • مدل کالا: GV2ME20
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: کليد حرارتی مغناطیسی 13 تا 18 آمپر, کليد حرارتی مغناطیسی, کليد حرارتی