کنتاکتور مدار فرمان 220 ولت AC اشنایدر الکتریک با 3NO+2NC

کنتاکتور مدار فرمان 220 ولت AC  اشنایدر الکتریک با 3NO+2NC

کنتاکتور مدار فرمان 220 ولت AC با 3NO+2NC ، 

CAD32M7 ، 


     رﻟۀ ﻣﺪار ﻓﺮﻣﺎن ﻋﺒﺎرت اﺳﺖ از ﺳﻴﻢ ﭘﻴﭻ ﻛﻮچک اﻃﺮاف ﻳک ﻫﺴﺘۀ آهنی، یک ﻗﻄﻌﻪ ﻓﻠﺰ ﻣﻐﻨﺎﻃﻴسی ﻛﻮچک ﺑﺎ ﺗﻌﺪادی ﻛﻨﺘﺎﻛﺖ ﺑﺎز وﺑﺴﺘۀ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﻪ ﻋﺒﺎرت دﻳﮕﺮ اﻳﻦ رﻟﻪ، کنتاکتور کوچکی است با کنتاکت هایی که قادر به عبور جریان کمی هستند (در حد چند آمپر). از این رله در مدارهای فرمان تابلوهای برق استفاده می گردد و فاز بوبین کنتاکتورها از کنتاکت باز آن عبور می دهند.

در این جا لازم می دانم نکته ای را بیان کنم اگر از یک رله با بوبین 380 ولت، به صورت رلۀ مدار فرمان یک تابلو برق به شرح زیر استفاده کنید:

1. دو فاز به طور مثال L1,L2 را پس از عبور از یک کلید دو فاز مینیاتوری برای مغناطیسی شدن رله به دو سر بوبین هدایت نمایید.

2. فاز سوم L3 را پس از عبور از یک کلید و فیوز با یک کلید مینیاتوری دیگر از کنتاکت باز رله عبور داده از آن برای مدار فرمان تمامی استارترهای (کنتاکتور به اضافۀ بیمتال) تابلو استفاده کنید.

 تمامی موتورهای سه فاز این تابلوی برق از خطر سوختن در مقابل دو فاز شدن (قطع یک فاز) از کلید اصلی با شبکۀ شهر در امان خواهند بود. چون اگر L1 و یا L2 قطع شود رله قطع شده کنتاکت آن باز، فاز مدار فرمان استارترها قطع می شود و موتورها در همان لحظه خاموش می گردند. اگر L3 قطع شد، باز هم با آن که کنتاکت رله بسته است، فاز مدار فرمان استارترها قطع شده و این بار نیز موتورها فوراً و قبل از آنکه به سیم پیچ آن ها صدمه ای وارد شود، خاموش خواهند شد.فنی
کد فنیCAD32M7
نام اختصاریCAD
نوع ولتاژ220VAC
کاربرد محصولمدار کنترل
تعداد کنتاکتهای کمکی3NO+2NC

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • مدل کالا: CAD32M7
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: کنتاکتور مدار فرمان 220 ولت AC با 3NO+2NC, کنتاکتور مدار فرمان