الیکا الکتریک
سبد خرید

خازن 10 کیلووار 440 ولت اشنایدر الکتریک

خازن 10 کیلووار 440 ولت خازن اشنایدر الکتریک
خازن 10 کیلووار 440 ولت اشنایدر الکتریک
ضمانت اصل بودن کالا
ایجاد و باز کردن پاپ آپ های سفارشی از هر لینک یا بلوک.
تحویل سریع
ایجاد و باز کردن پاپ آپ های سفارشی از هر لینک یا بلوک.
پشتیبانی فنی
ایجادکننده صفحه در Journal 3 اجازه می دهد تا هر طرح چیدمانی را شبیه سازی کنید.
7 روز ضمانت بازگشت کالا
Journal 3 همراه با بهترین ماژول های چند منظوره که در حال حاضر ساخته شده اند.
گارانتی یکساله
Journal بهترین امتیاز از بیش از 2000 نظر است.

خازن 10 کیلووار 440 ولت 

خازن 8.3 کیلووار 400 ولت

BLRCS100A120B44


     


حفاظت بانک های خازنی

   حفاظت پیش بینی شده برای بانک های خازنی شامل رله ها و تجهیزات حفاظتی جداگانه برای هریک از واحدها و گروه ها و نصب رله ها در نقطه اتصال شینه های تغذیه بانک خازنی به شبکه می باشد. حفاظت پیش بینی شده برای واحدها و گروه های بانک خازنی به عیوب روی داده در هریک از واحدها و گروه ها پاسخ می دهد. علاوه بر حفاظت واحدها و گروه های خازنی، حفاظت اصلی در نقطه اتصال بانک خازنی به شبکه پیش بینی شده، با تشخیص بروز عیب، کلید پیش بینی شده در محل اتصال بانک خازنی به شبکه قطع می شود. حفاظت اصلی بروز عیب در مجموعه بانک خازنی شامل عیب در شینه های ارتباطی، شینه های سراسری، قوس در شاخک های برقگیر، انفجار و انهدام واحدها و گروه های خازنی را، هنگامی که به عیب فاز-فاز و فاز-زمین تبدیل می شوند تشخیص می دهد.

در این صورت کلید تغذیه بانک خازنی و اتصال آن به شبکه قطع می شود. چنان که دیده می شود در بانک های خازنی، از هر دو نوع محافظت فیوز و رله به طور توأم استفاده می شود. فیوز به منظور محافظت المان ها، واحدها و گروههای خازنی، رله حفاظتی و کلید محافظتی به عیب در شینه ها و واحدهای خازنی، هنگامی که عیب به اتصالی دائم و قطعی منجر گردیده، پاسخ می دهند.

 

دو پیش بینی به طور جداگانه وجود دارد:

·         پیش بینی فیوزها در محافظت بانک های خازنی-المان های خازنی در داخل هر واحد خازنی مجهز به فیوز می باشند، به علاوه هریک از واحدها از طریق فیوزهای جداگانه محافظت می شوند. سوختن فیوز در المان ها مانع از  ادامه بهره برداری و قطع کلید اصلی تغذیه بانک نمی شود. سوختن یک یا چند فیوز در المان ها خازنی، ظرفیت و جریان واحد خازنی را متناسب با جریان و ظرفیت هر المان کاهش می دهد.

 

·         گروه های بانک خازنی به فیوز و یا رله همراه با کلید یا کنتاکتور مناسب در تأسیسات فشار ضعیف مجهز می باشند. هنگامی که قطع و وصل پله ای و مرحله ای گروه های خازن مورد نظر باشد از کلید در تغذیه گروه های خازنی استفاده می شود. در غیر این صورت، ازجمله تأسیسات فشار قوی، تنها به نصب فیوز در گروه های خازنی اکتفا می شود. به همین ترتیب لازم است سوختن فیوز در هریک از واحدها و گروه های خازنی و یا عدم سوختن آنان موجبات کار رله های حفاظتی اصلی و قطع کلید بانک خازنی را فراهم نسازد.
فنی
ظرفیت خازن10 کیلووار 440 ولت -8.3 کیلووار 400 ولت
کد فنیBLRCS100A120B44
نام اختصاریEasyCan
نوع ولتاژ440VAC

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email