خازن 7.5 کیلووار 400 ولت اشنایدر الکتریک

خازن 7.5 کیلووار 400 ولت اشنایدر الکتریک

خازن 7.5 کیلووار 400 ولت

BLRCS075A090B40 


کاتالوگ 


بانک های خازنی

   بانک های خازنی مجموعه واحدهای خازنی به قدرت چند تا چند ده مگاوات می باشند که به منظور تأمین قدرت راکتیو خازنی در تأسیسات صنعتی و شبکه های انتقال و توزیع انرژی نصب می شوند. به طور معمول واحدهای صنعتی و مراکز تولیدی به منظور اصلاح ضریب قدرت خود به بانک های خازنی به منظور تولید و جبران قدرت راکتیو مجهز می باشند. به همین علت بررسی ساختمان و محافظت آنان حائز اهمیت می باشد.

بانک های خازنی با هر مقدار قدرت مورد نیاز، از تعداد مناسب واحدهای خازنی موجود و اتصال مناسب آنان تشکیل می شوند. تشخیص عیوب روی داده در بانک ها و واحدهای خازنی از اهمیت ویژه برخوردار بوده و طبق روشها و دستورالعملهای استاندارد صورت می پذیرد.

 

ساختمان واحدها و بانک های خازنی

   بانک های خازنی با ترکیب تعداد مناسب واحدهای خازنی و اتصال آنان به صورت سری یا موازی قدرت راکتیو مورد نظر را تولید می نمایند. واحدهای خازنی به منظور اصلاح ضریب قدرت در تأسیسات صنعتی به تعداد محدود با قدرت کلی 5-1 مگاوار به کار برده می شوند. در ردیف ولتاژهای فوق توزیع (132-63-20) کیلوولت به منظور تولید قدرت راکتیو در ساعات پیک بار و جلوگیری از افت ولتاژ مجموعه واحدهای خازنی به تعداد بالا، با قدرت 20-10مگاوار، تحت عنوان بانک خازنی به کار برده می شوند. در ردیف ولتاژهای انتقال به منظور جبران قدرت راکتیو مصرفی خطوط انتقال انرژی در ساعات پرباری و در پی برقراری جریانهای عیب به صورت سری، با قدرت 100-50 مگاوار به عنوان بانک خازنی سری به کار برده می شوند.

همچنین واحدهای خازنی به منظور تفکیک هارمونی های بالای ظاهر شده در ولتاژ فرکانس 50 هرتز، در تأسیسات صنعتی ایجاد هارمونی، نظیر مراکز تولیدی با قوس الکتریکی، تأسیسات مجهز به یکسو کننده های نوع تریستور و غیره، به عنوان فیلتر به کار برده می شوند. چنان که اشاره شد مجموعه بانک های خازنی از ترکیب تعداد بیشمار واحدهای خازنی ساخته می شوند. واحدهای خازنی با قدرت 200-50 کیلووار تحت ولتاژهای 10-0.4 کیلوولت، طبق مشخصات استاندارد ساخته شده، موجود می باشند.
فنی
ظرفیت خازن7.5 کیلووار
کد فنیBLRCS075A090B40
نام اختصاریEasyCan
نوع ولتاژ400VAC

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 88
  • مدل کالا: BLRCS075A090B40
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: خازن 7.5 کیلووار 400 ولت, خازن, خازن اشنایدر الکتریک