کنترل دور 0.18 کيلو وات ATV11

کنترل دور 0.18 کيلو وات ATV11 کنترل دور آلتیوار 11

کنترل دور 0.18 کيلو وات ATV11 ، 

ATV11HU05M2 ، 


کاتالوگ ، 


کنترل دور 0.18 کيلو وات با نام اختصاری Altivar 11  و ولتاژ 200 تا 240 ولت برای مصارف عمومی و توان پایین طراحی و ایجاد شده است. بیشترین کاربرد درایو، در تنظیم و کنترل موتورهای آسنکرون است.

کنترل دور با اسامی دیگری چون درایو، کانورتر فرکانس، اینورتر و یا کنترل کننده دور موتور در متون تخصصی برق دیده می شود. به طورکلی، کنترل دور برای تنظیم دور الکتروموتورهای AC استفاده می گردد. تنظیم دور در الکتروموتور، فرایندهای صنعتی را بسیار انعطاف پذیرتر کرده و صرفه جوئی در مصرف انرژی را به همراه دارد. درایو، جریان راه اندازی دریافتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، در نتیجه این جریان حتی از جریان اسمی موتور بسیار کمتر خواهد شد.

 کنترل دور یا اینورتر در انواع مختلفی طراحی شده اند،که قادرند انواع موتورهای AC و DC را کنترل و هدایت کنند. علاوه بر توان نامی کنترل دور، تکنولوژی به کار رفته در طراحی ساختمان آنها هم در قیمت کنترل دور تاثیر بسزایی دارد.

کنترل دورها دارای مزیت های بسیاری هستند از جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

در ساختمان کنترل دورها از مدارات الکترونیک قدرت استاتیک استفاده شده، که فاقد قطعات متحرک می باشند، بنابراین عمر مفید زیادی دارند. مزیت دیگری که می توان اشاره کرد توانایی در انتقال انرژی مصرفی در ترمزهای مکانیکی به شبکه است.

در ایران بیشتر از موتورهای AC یا القائی استفاده می شود، که از دلایل عمده آن کنترل پروسه و کاهش مصرف انرژی در این موتورها است. فنی
کد فنی ATV11HU05M2
نام اختصاری Altivar 11
نوع ولتاژ 200V..240
کاربرد محصول کنترل دورها جهت مصارف عمومی - توان پایین
تعداد فاز تک فاز
کاربرد کنترل دور موتورهای آسنکرون
توان موتور(کیلو وات) 0.18KW
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP IP20

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 723
  • مدل کالا: ATV11HU05M2
  • موجودی: در انبار
  • 0 تومان
  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

برچسب ها: کنترل دور 0.18 کيلو وات ATV11