حفاظت جان 25 آمپر دو پل 300 میلی آمپر Acti 9 iID K اشنایدر الکتریک

حفاظت جان 25 آمپر دو پل 300 میلی آمپر Acti 9 iID K اشنایدر الکتریک

حفاظت جان 25 آمپر دو پل 300 میلی آمپر Acti 9 iID K، 

A9R75225 


کاتالوگ کالا


نکات کاربردی در نصب RCD

1.       RCD در یک سیستم به طور کامل برای حفاظت در برابر برق گرفتگی نمی باشد، بلکه یک سیستم حفاظت ثانویه و تکمیلی است که در هر صورت، وجود آن از نبود آن بسیار مفیدتر است.

2.       جریان های نشتی در سمت مدار کلید (خروجی کلید)، توسط کلید شناسایی و قطع می شود و نشتی های قبل از کلید پوشش حفاظتی ندارد.

به عبارت دیگر اگر کلید RCD را در تابلوی کنتور نصب کنیم این کلید حفاظت سیم ها را از تابلو تا آخرین انشعاب انجام می دهد اما اگر کلید در تابلوی مینیاتوری ساختمان نصب شود از سیم های تابلوی اصلی حفاظت نخواهد شد.

3.       انواع کلیدها یا وسایل حفاظتی جریان باقی مانده تنها در سیستم های TN-S قابل استفاده می باشد. بنابراین به هیچ عنوان در مدار پس از RCD، نباید سیم نول یا زمین در ارتباط باشد چون عملکرد بی دلیل کلید را در پی خواهد داشت. در اصل، سیستم توزیع نیرو در تأسیسات بعد از کلید نمی تواند TN-C باشد.

بنابراین استفاده از این وسایل در سیم کشی های سنتی بدون هادی حفاظتی PE ممنوع است.

4.       در صورت نصب چند RCD تابلویی در کنار هم، باید شینه نول مدار هر کدام جدا باشد تا وجود جریان گردشی در نول، عملکرد اشتباه را در پی نداشته باشد.

5.       اگر کلید یا وسیله حفاظتی جریان نشتی با کلید مینیاتوری به صورت اشتراکی یک واحد تشکیل داده باشد باید آخرین وسیله حفاظتی نصب شده در طرف مصرف مدار باشد.

به عبارت دیگر استفاده از آن به عنوان جایگزینی برای کلید مینیاتوری امکان پذیر نمی باشد در برخی موارد مانند تماس همزمان با دو هادی فاز و هادی خنثی، این کلید ها ممکن است کارایی نداشته باشد.
فنی
کد فنیA9R75225
نام اختصاریActi 9 iID K
جریان نشتی(آمپر)300mA

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 1827
  • مدل کالا: A9R75225
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: حفاظت جان 25 آمپر دو پل 300 میلی آمپر Acti 9 iID K, محافظ جان, حفاظت جان, محافظ جان اشنایدر الکتریک