ترانس جریان CT با قطر 300 میلی متر اشنایدر الکتریک

ترانس جریان CT  با قطر 300 میلی متر اشنایدر الکتریک

ترانس رله نشتی جریان با قطر 300 میلی متر

50442


کاتالوگ


ترانسفورماتور جریان

   این ترانسفورماتور دارای دو سیم پیچ اولیه و ثانویه جدا از هم می باشد، که بر روی هسته آهنی پیچیده می شوند. در صورت استفاده از این مبدل دستگاه اندازه گیری از نظر الکتریکی از شبکه جدا شده و کار کردن با آن در مدار ثانویه بی خطر خواهد بود. به همین جهت کاربرد آن در فشار قوی نیز زیاد بوده و باید هنگام استفاده حتماً بدنه و یک سر از سیم پیچ ثانویه را به زمین وصل کرد. سیم پیچ اولیه ترانسفورماتور جریان (پریمر) بطور سری در مسیر جریان قرار می گیرد و طرف ثانویه آن آمپرمتر وصل می شود.

   ثانویه ترانسفورماتورهای جریان، تقریباً اتصال کوتاه می باشد (به علت کم بودن مقاومت آمپرمتر) و باید توجه داشت در حالتی که از اولیه ترانسفورماتور، جریان عبور می کند نباید آمپرمتر را از مدار ثانویه باز نمود و یا فیوز در سر راه آمپرمتر قرار داد، چون در صورت قطع فیوز یا باز کردن آمپرمتر، ثانویه ترانسفورماتور باز شده و باعث زیاد شدن ولتاژ ثانویه و گرم شدن شدید هسته ترانسفورماتور و صدمه دیدن آن خواهد شد.

در صورتی که مجبور به باز کردن آمپرمتر از مدار ثانویه ترانسفورماتور باشیم، می توان ابتدا ثانویه را اتصال کوتاه کرد و سپس آمپرمتر را باز کرد.


فنی
کد فنی50442
نام اختصاریGA300
کاربرد محصولترانس نمونه گیری جریان
نسبت ترانس1/1000
جریان کاری(آمپر)630 آمپر
نوع اندازه گیریجریان
ابعاد
قطر داخلی300 میلی متر
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP30

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 124
  • مدل کالا: 50442
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: ترانس جریان CT, ترانس جریان, ترانس جریان اشنایدر الکتریک