الیکا الکتریک
سبد خرید
رله آندر ولتاژ MN کلید مينياتوری اشنایدر الکتریک
رله آندر ولتاژ MN کلید مينياتوری اشنایدر الکتریک
رله آندر ولتاژ MN کلید مينياتوری اشنایدر الکتریک
رله آندر ولتاژ MN کلید مينياتوری اشنایدر الکتریک

رله آندر ولتاژ MN کلید مينياتوری اشنایدر الکتریک

ناموجود
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

عملکرد رله آندر ولتاژ از تجهیزات کمکی کلید مینیاتوری اشنایدر

 رله آندر ولتاژ MN مدل 26960 اشنایدر، عملکرد تریپ کلیدهای مینیاتوری سری C60 و C120 را فراهم می کند. زیرا ارتباط آنها از طریق اتصال مکانیکی است. این رله یک سیم پیچ مغناطیسی است و  هر زمانی که ولتاژ تغذیه مدار به میزان 70 تا 35 درصد ولتاژ نامی افت پیدا کند، باعث تریپ و قطع کلید مینیاتوری می شود و از بسته شدن یا وصل مجدد کلید تا زمانی که خطای منبع ولتاژ برطرف نشده باشد، جلوگیری می کند. در صورتی کلید اجازه وصل مجدد خواهد داشت که این ولتاژ به میزان 85 درصد از ولتاژ نامی بیشتر شود. وسیله حفاظتی یا کلید مینیاتوری اشنایدر در صورتی که به وسیله رله آندر ولتاژ دچار تریپ و قطع شده باشد پس از رفع افت ولتاژ و برقراری شرایط، باید به صورت دستی دوباره تنظیم و reset شود. به شرط رخ دادن تریپ در کلید مینیاتوری، نشانگر قرمز در قسمت جلوی رله آندر ولتاژ ، این حالت را اعلام می‌کند. انتخاب رله آندر ولتاژ به سطح منبع ولتاژ کنترل بستگی دارد (منظور بستگی به استفاده در شبکه برق AC یا DC). ولتاژ کنترل تعریف شده برای این رله 220 الی 240 ولت در شبکه برق AC است. رله آندر ولتاژ در موارد زیر کاربرد دارد:

  •    دکمه فشاری قطع اضطراری
  •    رله آندر ولتاژ به عنوان حفاظت و ایمنی مدارهای تغذیه ماشین ها به منظور جلوگیری از استارت مجدد و کنترل نشده موتورها استفاده می شود.

 این رله هم می تواند به قطعات دیگر مانند کنتاکت اعلام خطای SD، کنتاکت کمکی نشانگر قطع و وصل OF و کنتاکت کمکی و خطای OF+SD/OF و رله های تریپ شنت به کار برده شود. به دلیل این که ارتباط و اتصال این قطعات به صورت مکانیکی است از صحت عملکرد حفاظتی سیستم اطمینان می دهد. ظرفیت ترمینال های این قطعه جهت اتصال کابل به صورت یک کابل با سطح مقطع 2.5 میلی متر مربع یا یا دو کابل با سطح مقطع حداکثر 1.5 میلی متر مربع است. لازم به ذکر است عرض این قطعه برابر با عرض و فضای اشغالی توسط کلید مینیاتوری تک پل و رله شنت و معادل 18 میلی متر است.

نمای مداری رله آندر ولتاژ از تجهیزات کمکی کلید مینیاتوری اشنایدر

تصاویر زیر نمای مداری رله آندر ولتاژ را نمایش می دهد:

 


                              


                                                                                                                                                                             

 

اتصال تجهیزات کمکی به کلید مینیاتوری اشنایدر

همان طور که قبلاً ذکر گردید، رله آندر ولتاژ و سایر تجهیزات کمکی و جانبی کلید مینیاتوری می توانند با هم ادغام شده و در کنار یکدیگر نصب شوند. حال به نکاتی در این زمینه می پردازیم:

  • این قطعات از سمت چپ کلید، یکی پس از دیگری به آن متصل می شوند و حداکثر طول تجهیزات جانبی قابل اتصال به کلید مینیاتوری 54 میلی متر است.
  • این تجهیزات بدون نیاز به ابزار با استفاده از گیره در قسمت چپ کلید به آن متصل می شوند.
  • حداکثر سه قطعه کمکی به عنوان نشانگر (OF+SD/OF ،SD ،OF) و هر یک به عرض 18 میلی متر می توانند به یک کلید مینیاتوری متصل شوند.
  • حداکثر دو کنتاکت کمکی و خطا (OF+SD/OF) به یک کلید وصل می شود.

  • حداکثر دو رله قطع کننده شنت و رله آندر ولتاژ که در مجموع عرضی معادل 36 میلی متر روی ریل اشغال می کنند، می توانند به یک کلید متصل شوند.

فنی
کد فنی26960
کاربرد محصولرله وصل C60N
نام اختصاریVoltage Release - MN
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

ابعاد رله شنت و رله آندر ولتاژ کلید مینیاتوری 


​​​​​​​The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email