الیکا الکتریک
سبد خرید
رله  شنت OF+MX مينياتوری لوازم جانبی کلید مینیاتوری  اشنایدر الکتریک

رله شنت OF+MX مينياتوری اشنایدر الکتریک

  • رنج سازگاری: کلید مینیاتوری Multi9
  • کنتاکت کمکی: 1NO+1NC
  • محل نصب: بغل خور(سمت چپ کلید مینیاتوری)
1,978,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

عملکرد رله شنت از وسایل جانبی کلید مینیاتوری

کارکرد رله شنت به عنوان یکی از وسایل جانبی کلید مینیاتوری، کنترل قطع کلید مینیاتوری است که به آن متصل شده است. این قطعه مجهز به یک اتصالChangeover است و برای موارد زیر به کار می رود:

  • شناسایی وضعیت کلید
  • قطع خودکار که به مدار کنترل اجازه می دهد در حالت روشن بماند.

به عبارت بهتر رله کمکی شنت MX+OF، در واقع ترکیب شده عملکرد رله شنت و یک سوئیچ کمکی در یک تجهیز است. رله MX هنگامی که با ولتاژی تغذیه شود، کنترل و قطع کلید مینیاتوری سری C60 یا تجهیزات حفاظتی که به صورت مکانیکی به کلید متصل شده اند را بر عهده دارد. وضعیت کلید مینیاتوری در حالت تریپ به وسیله نشانگر قرمز در قسمت جلوی این رله نشان داده می شود. رله شنت تریپ دارای یک سیم پیچ مغناطیسی است که در مواقع لزوم و در صورت تحریک توسط منبع خارجی (منظور تغذیه با ولتاژ خارجی است) باعث قطع کلید مینیاتوری می شود. مصرف این تجهیز جانبی بسیار ناچیز است. وسیله حفاظتی یا کلید مینیاتوری پس از تریپ نمودن به وسیله رله شنت، باید به صورت دستی مجدد تنظیم شود.

 نکته: در وسیله جانبی MX+OF که عملکرد کنتاکت کمکی OF با رله شنت ترکیب شده، هیچ دکمه تستی ارائه نشده است.

رله MX+OF گاهی به همراه سوئیچ آلارم خطای SD (که موقعیت رخ دادن تریپ را نشان می دهد) و رله آند ولتاژ استفاده می شود. این رله این قابلیت را دارد که از راه دور باعث قطع کلید مینیاتوری شود. هم چنین اجازه می دهد با همان ولتاژی که رله شنت تجهیز تغذیه می شود، نشانگر وضعیت قطع و وصل کلید مینیاتوری اشنایدر را از راه دور کنترل کند. قطعه MX+OF به عنوان یک وسیله جانبی کلید مینیاتوری، به یک سوئیچ قطع کن و سیم پیچ مغناطیسی مجهز شده است و قطعه مدل 26946، یکی از همین نوع تجهیز معرفی شده توسط شرکت اشنایدر است. لازم به ذکر است ولتاژ کنترل تعریف شده برای این قطعه 220 الی 415 ولت در شبکه AC ، و 110 الی 130 ولت برای سیستم DC است. عرض این قطعه برابر عرض یک کلید مینیاتوری تک پل و معادل 18 میلی متر است و از سمت چپ کلید مینیاتوری به آن متصل می شود. همه این رله های شنت به نشانگر تریپ قرمز رنگ مجهز شده اند.

 شماتیک مداری رله کمکی شنت MX+OF برای کلید مینیاتوری

 تصاویر زیر نمای مداری رله کمکی شنت MX+OF را نمایش می دهد:

                         
                                 


فنی
کد فنی26946
کاربرد محصولرله قطع C60N
نام اختصاریVoltage Release MX - OF
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

ابعاد رله شنت و رله آندر ولتاژ کلید مینیاتوری 


​​​​​​​The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email