الیکا الکتریک
سبد خرید

چراغ سیگنال فلزی اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV63
لامپ سیگنالچراغ سیگنال، قطعه ای است که برای نمایش آلارم در کلیه دستگاه های صنعتی، تابلوهای توزیع، تابلو قدرت و تابلو فرمان به کار می رود. درون چراغ سیگنال ممکن است نوعی LED یا لامپ رشته ای به کار رفته یا بدون لامپ تولید و عرضه شود، که در این حالت از یک لامپ مجزا درون آن استفاده می شود ..
373,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV64
چراغ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال که با نام های لامپ سیگنال یا چراغ آلارم نوری نیز شناخته می شود، به دو صورت ال ای دی دار و بدون ال ای دی ساخته می شود. برای چراغ سیگنال بدون لامپ می توان لامپ جداگانه تهیه کرد. با توجه به مورد مصرف، نوع 48 ، 110، 220 یا 250 ولت را از لامپ ها..
373,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV65
لامپ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال اشنایدر تجهیزی جهت نشان دادن وجود ولتاژ در مدار است. همچنین از چراغ سیگنال برای نشان دادن وضعیت روشن، خاموش، وجود خطا یا اعلام هشدار استفاده می شود. رنج ولتاژ نامی لامپ سیگنال های اشنایدر معمولاً دربازه ی 24 تا 250 ولت و قابل استفاده درجریان های ..
373,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB1
چراغ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال از پرکاربرد ترین تجهیزات مدار فرمان و تابلو برق ها است. لامپ سیگنال را می توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی با سایر تجهیزات مانند انواع شستی، کلید سلکتوری و ... مورد استفاده قرار داد. چراغ سیگنال در دو نوع LED دار و با لامپ رشته ای تولید می شوند. نوع ..
500,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB3
لامپ سیگنال   لامپ سیگنال برای نشان دادن قطع و یا وصل مدار به کار می رود. این لامپ هم در مدار قدرت و هم در مدار فرمان مورد استفاده قرار می گیرد. لامپ سیگنال با ولتاژهای 380، 220، 110، 36، 24، 12 و 6 ... ساخته می شوند. کاربرد چراغ سیگنال در مدار فرمان و قدرت در مدار قد..
478,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB4
تابلو برقتابلو برق فضایی است که تجهیزات برقی در آن نصب می شوند. از مهم ترین قطعات تابلو برق می توان به ترانس های اندازه گیری جریان و ولتاژ، فیوز، کلید، کنتاکتور، رله، تایمر و PLC اشاره کرد. به علاوه، وسایل دیگری از قبیل چراغ سیگنال، مچی نگهدارنده کابل، کان..
478,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB5
لامپ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال معمولاً در مدار به صورت تکی یا با ترکیب تجهیزاتی مثل کلید سلکتوری، شستی های استارت استپ، شستی اضطراری و … استفاده می کنند. بر اساس شکل ظاهری انواع مختلفی از چراغ سیگنال در بازار پیدا می شود. مثلا از نظر شکل هندسی (مستطیل، دایره یا مربع) یا از ..
478,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB6
چراغ سیگنال اشنایدر فلزی آبی باLED 24 ولت AC و DCبه نوعی از لامپ‌های LED یا رشته‌ای که در یک بدنه ی شبیه به پیچ قرار می‌گیرد و برای هشدار دادن استفاده می شود، چراغ سیگنال گفته می شود. اطلاع از وجود یا عدم وجود برق در یک سیستم یا وقوع سایر خطاها، برای متخصصان نقش حیاتی دارد و..
500,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM1
چراغ سیگنال اشنایدر فلزی سفید با LED 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال اشنایدر فلزی سفید Harmony XB4 دارای لنز مسطح بوده و با ولتاژ کاری 230 تا 240 ولت AC عرضه می شود. این چراغ سیگنال حاوی یک لامپ LED بوده و در ساخت آن از قاب فلزی استفاده شده است. همچنین این لامپ سیگنال بادوام بوده و نیاز به تع..
591,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM3
 چراغ سیگنال برای نشان دادن حالت وصل یا قطع مدار از چراغ سیگنال استفاده می شود به طوری که در حالت وصل مدار، لامپ باید روشن و در حالت قطع مدار، خاموش باشد. برای افزایش عمر لامپ می توان از لامپ با ولتاژ نامی بیشتر از ولتاژ تغذیه لامپ استفاده کرد.الف) لامپ سیگنال در مدار فرمان ..
561,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM4
لامپ سیگنال یا لامپ خبربرای نشان دادن حالت قطع و وصل یک مدار از چراغ سیگنال استفاده می شود. به منظور افزایش عمر لامپ می توان لامپی را انتخاب نمود که ولتاژ نامی آن بیشتر از ولتاژ تغذیه لامپ است. گاهی از لامپ های با ولتاژ و قدرت کم مانند لامپ های رشته ای 6، 12، 24 ولت و 2 تا 4 وات نیز در مدار..
561,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM5
چراغ سیگنال فلزیچراغ سیگنال یکی از ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین قطعه در سیستم های اخباری است. این تجهیز از گروه سیگنال های نوری بوده و در مدل های بسیار متنوعی از نظر نوع، ولتاژ، ابعاد، رنگ و غیره تولید و به بازار عرضه می شود. لامپ سیگنال را می توان به صورت تکی و یا ترکیب شده با تجهیزات دی..
561,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM6
چراغ سیگنال فلزیجهت تهیه‌ی لامپ سیگنال برای مدار، لازم است ابتدا از ولتاژ مدار فرمان اطلاع حاصل شود. ولتاژ چراغ سیگنال بر اساس ولتاژ مدار فرمان در یک سیستم برق تعیین می‌شود. با توجه به این معیار، چراغ‌های سیگنال در انواع 24، 48 ،110 ، 220 ، 230 و 240 ولت در بازار موجود است. لازم ب..
591,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ZBP0
محافظ پوش باتن شفاف سری XB4 و XB5 (محافظ شستی)محافظ پوش باتن Harmony ZB از سیلیکون شفاف ساخته شده و با پوش باتن سری Harmony XB4 و XB5 سازگار است. بخاطر جنس شفافش، به کاربران اجازه می دهد رنگ ها و علامت گذاری دکمه زیرین رؤیت شده و کاملا متناسب با پوشن باتن است. این محصول در برابر مواد شیمیای..
221,000 تومان
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
نقد و بررسی

چراغ سیگنال ابزاری است که برای نشان دادن وضعیت مدار به کار می رود. لامپ سیگنال اشنایدر در رنگ های سبز، قرمز، زرد، آبی و سفید و در ولتاژهای 24، 110 و 220 ولت ساخته می شوند. 

سوال های پرتکرار

رنج ولتاژ نامی لامپ سیگنال های فلزی اشنایدر در بازۀ 24 تا 230 ولت است که در جریان های AC و DC استفاده می شوند. منظور از ولتاژی که در کاتالوگ چراغ سیگنال ذکر شده، در واقع ولتاژ تغذیه چراغ هست. مثلاً وقتی تغذیه چراغ سیگنال 220V باشد، چراغ روشن می شود. چراغ سیگنال ها فقط برای نمایش شرایط و وضعیت مدار استفاده می شوند و نمی توان از آن ها در کاربردهای دیگر استفاده کرد.

می توان برای جایگزینی LED داخلی چراغ سیگنال های اشنایدر از لامپ های LED با ولتاژ 24 ولت AC و DC سفید رنگ که با استاندارد BA9s تولید می شوند، استفاده کرد. با قرار دادن این لامپ های LED سفید رنگ در هر چراغ سیگنال، الزاماً نور خروجی به رنگ سفید دیده نمی شود و بسته به رنگ شیشه چراغ سیگنال، نور خروجی به رنگ شیشه آن دیده می شود. بنابراین می توان لامپ سفید رنگ را با خیال آسوده خرید کرد و رنگ دلخواه خود را در تابلو برق به دست آورد. زیرا لامپ ها با رنگ قرمز و سبز و آبی و حتی زرد هم تولید نمی شوند و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیستند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email