الیکا الکتریک
سبد خرید

چراغ سیگنال باکالیت اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV05BP
چراغ سیگنال اشنایدر در انواع فلز، باکالیت و پلاستیکی ارائه شده اند.چراغ سیگنال های باکالیت اشنایدر الکتریک در مدل های زیر ارائه می شوند.چراغ سیگنال با LED باکالیت 24VAC/DCچراغ سیگنال با LED باکالیت 120VAC/DCچراغ سیگنال با LED باکالیت ..
137,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV06BP
ولتاژ کاری چراغ سیگنال های اشنایدر الکتریک در رنج های 24 ولت AC/DC و 120 ولت AC/DC و 230 ولت AC/DC همچنین تغذیه مستقیم کمتر از 250 ولت است.چراغ سیگنال اشنایدر مدل XB7EV06BP با رنگ آبی عرضه می شود و این مدل با ولتاژ 24VAC/DC طراحی و عرضه شده است.  ..
137,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV03GP
 چراغ سیگنال های اشنایدر در انواع فلزی، باکالیت و پلاستیکی وجود دارند...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV04GP
   هر کدام از رنگ های چراغ سیگنال در هنگام روشن شدن برای اپراتور نشان دهنده یک علامت یا اخطار خاصی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم.رنگ قرمز: برای وضعیت خاموش یا CLOSE بودن کلیدهای قطع و وصل نظیر کلیدهای کمپکت و کلیدهای هوایی استفاده می شود...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV05GP
   هر کدام از رنگ های چراغ سیگنال در هنگام روشن شدن برای اپراتور نشان دهنده یک علامت یا اخطار خاصی است.رنگ زرد: برای وضعیت خطا یا FAULT بودن کلیدهای قطع و وصل نظیر کلیدهای اتوماتیک کمپکت و کلیدهای هوایی استفاده می شود. ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV07GP
   هر کدام از رنگ های چراغ سیگنال ها در هنگام روشن شدن برای اپراتور نشان دهنده یک علامت یا اخطار خاصی است.   رنگ سفید: در زمانی که تغذیه مدار فرمان DC باشد از این چراغ استفاده می شود. وقتی که این چراغ روشن می شود بدین معنی است که مدار فرمان تغذیه شده و فعال است.&nb..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV03MP
 انواع چراغ سیگنال باکالیت اشنایدرچراغ سیگنال های باکالیت اشنایدر الکتریک در نمونه LED دار با ولتاژهای کاری 24 ولت AC/DC و 120 ولت AC و 230 ولت AC همچنین نمونه بدون لامپ جهت نصب لامپ BA 9s با تغذیه مستقیم کمتر از 250 ولت و با قطر 22 میلی متر در بسته های پلاستیکی 10 تایی ..
130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV04MP
چراغ سیگنال باکالیت قرمز اشنایدرچراغ سیگنال اشنایدر با کد فنی XB7EV04MP به رنگ قرمز و با منبع نور لامپ LED است. چراغ سیگنال قرمز معمولاً برای نمایش وضعیت غیر عادی یا خطر در مدار (مانند خطای ولتاژ توسط کنترل فاز) کاربرد دارد. ولتاژ تغذیه چراغ سیگنال قابل تغییر نیست به همی..
130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV05MP
   چراغ سیگنال های LED، لامپ های نشانگر یا راهنما هستند که وجود جریان در تابلو برق، یا روشن بودن موتوری را نشان می دهد. موارد استفاده چراغ سیگنال ها بسیار متعدد است، و در کل و به صورت خلاصه، در هرسیستم برقی “روشن/خاموش” جهت اطلاع رسانی به کاربر از روشن یا خاموش بودن سیستم مورد ..
130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV06MP
   چراغ سیگنال های LED 230 ولت با قطر ۲۲ میلی متر بیشتر در تابلو برق ها مورد استفاده قرار می گیرد تا روشن بودن کل مدار یا بخشی از مدار را نشان دهد. این سایز چراغ سیگنال ها قابل نصب در سوراخی با قطر ۲۲ میلیمتر روی تابلو برق می باشد که از طریق بست پیچی باکالیتی به راحتی بر روی تابلو نصب می ش..
130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV07MP
   لامپ های LED باکالیت 230 ولت اشنایدر الکتریک در پنج رنگ قرمز، زرد، سبز،آبی، و سفید ارائه می شوند. این لامپ ها قبلاً در چراغ نصب شده و لذا چراغ برایاستفاده آماده می باشد. قابل ذکر است که امکان تعویض لامپ های LED چراغ میسر نمیباشد.طول عمر این چراغ ها 70 هزار ساعت در ولتاژ کاری و ..
130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV63P
چراغ سیگنال سبز اشنایدرچراغ سیگنال و پوش باتن ابزاری برای برقراری کنترل قوی، ایمن، ارگونومیک و آسان بر ماشین آلات و خطوط تولید است. اپراتور به کمک چراغ سیگنال از وضعیت مدار مطلع شده و تصمیمات آگاهانه در مورد سیستم خواهد گرفت. رنج وسیعی از پوش باتن ها، سلکتور سو..
نمايش 1 تا 20 از 25 (2 صفحه)
سوال های پرتکرار

چراغ سیگنال های باکالیت اشنایدر الکتریک هم به صورت LED دار و هم بدون لامپ عرضه می شوند. این چراغ ها به صورت یکپارچه عرضه می شوند و احتیاجی به کنتاکت کمکی ندارند. باریک تر و سبک تر از نمونه های فلزی هستند و در عین کارایی بالا، قیمت بسیار مناسبی دارند. روی بدنه چراغ سیگنال، قاب پیچ و مهره ای دارد که جهت محکم کردن به درب تابلو استفاده می شود. بدنه باکالیتی چراغ سیگنال، در برابر گرما و شرایط محیطی بسیار مقاوم است و برای تابلوهای برق مخابراتی و شبکه یا نصب روی بدنه ماشین آلات صنعتی مناسب است.

ولتاژهای کاری چراغ سیگنال باکالیت اشنایدر الکتریک در نمونه LED دار به صورت 24 ولت AC/DC و 120 ولت AC و 230 ولت AC و نمونه بدون لامپ با تغذیه مستقیم کمتر از 250 ولت و با قطر 22 میلی متر در بسته های پلاستیکی 10 تایی است. چراغ سیگنال های باکالیت اشنایدر در رنگ های سبز، قرمز، زرد، آبی، سفید و شفاف موجود هستند که برای نشان دادن برق دار بودن تابلو و نمایش تریپ، فالت، روشن و خاموش بودن کلید، وارد شدن خازن به مدار و ... مورد استفاده قرار می گیرند. در مدار قدرت معمولاً از چراغ سیگنال قرمز رنگ برای نمایش فاز L1، رنگ زرد برای فاز L2 و چراغ سیگنال سبز رنگ برای نمایش فاز L3 استفاده می شود. در مدار فرمان معمولاً برای اعلام روشن بودن (برقراری جریان مدار) از چراغ سیگنال قرمز و برای اعلام قطع یا خاموش بودن از چراغ سیگنال سبز استفاده می شود. از رنگ سفید می توان در مدار فرمان با تغذیه DC استفاده کرد. وقتی که این چراغ روشن می شود بدین معنی است که مدار فرمان تغذیه شده و فعال است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email