الیکا الکتریک
سبد خرید

چراغ سیگنال باکالیت اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM3LC
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سبز با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACاز مهمترین و در عین حال پرمصرف ترین ادوات در صنعت برق ،چراغ های سیگنال است. چراغ سیگنال یا لامپ سیگنال به‌ عنوان یک تجهیز هشدار دهنده در تابلو برق استفاده می‌شود. این چراغ ها اغلب دارای پوشش مخصوص بوده و به وسیله رابط به تا..
183,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM4LC
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت قرمز با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ سیگنال به‌عنوان یک تجهیز هشداردهنده در تابلو برق استفاده می‌شود. هر چراغ سیگنال از یک بدنه، یک درپوش رنگی و یک لامپ تشکیل‌شده است. در نمونه‌های قدیمی لامپ به‌صورت رشته‌ای و در نمونه&z..
183,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM5LC
چراغ سیگنال باکالیت زرد با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال قطعه ای است که کاربران به کمک آن می توانند از برقراری جریان برق در تابلو برق و مدار مطلع شوند. این محصول در بدنه یا روی تابلو برق نصب می شود. چراغ سیگنال اشنایدر در رنگ های مختلفی مثل  قرمز، زرد، سبز، آبی و سفید تولید می شود..
183,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM6LC
چراغ سیگنال باکالیت آبی با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ هشدار دهنده معمولاً به ‌صورت ال ای دی دار و بدون ال ای دی ساخته می شود. این چراغ‌ها برای تابلو‌های برق مناسب هستند و روی بدنه تابلو نصب می شوند. ولتاژ نامی آنها عموماً از 24 تا 220 ولتAC/DC  است. لامپ ..
183,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV03BP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سبز با LED داخلی 24 ولت AC/DCمانند همه تجهیزات برق صنعتی، برای استفاده از چراغ سیگنال هم  باید استانداردهایی را رعایت کرد تا اپراتور در زمان استفاده از دستگاه مرتکب خطا نشود. معمولاً در تابلو برق، از لامپ سیگنال در پنج رنگ سبز، قرمز، زرد، آبی و سفید برای نمایشگره..
263,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV04BP
چراغ سیگنال باکالیت قرمز با LED داخلی 24 ولت AC و DCاز چراغ سیگنال ها در کلیه دستگاه های صنعتی و تابلوهای توزیع و تابلو فرمان ها بهره می برند. لامپ سیگنال را برای اهداف متفاوتی استفاده می کنند؛ معمولاً چراغ سیگنال به عنوان لامپ خبر استفاده می شود و روشن و خاموش بودن و یا عیب دستگاه را نشان می ده..
263,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV05BP
چراغ سیگنال زرد باکالیت با LED داخلی 24 ولت AC و DCچراغ سیگنال تابلو برق که با نام‌های چراغ آلارم یا چراغ هشدار دهنده هم در بازار شناخته شده اند، جهت آشکار نمودن خطاها و معایب در انواع تابلو برق صنعتی تولید و عرضه می شود. چراغ سیگنال به صورت ال‌ ای دی و بدون ال ای دی در ..
263,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV06BP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت آبی با LED داخلی 24 ولتAC  و  DCچراغ سیگنال به صورت ال‌ ای دی و بدون ال ای دی در انواع تابلو برق ایستاده و تابلو برق توکار قابل استفاده است و بسته به کاربرد آن‌ در اندازه‌های کوچک تا بزرگ و در ولتاژ‌های مختلف ساخته می شوند. لامپ ..
284,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV07BP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سفید با LED داخلی 24 ولت AC/DCمانند همه تجهیزات برق صنعتی، برای استفاده از چراغ سیگنال هم  باید استانداردهایی را رعایت کرد تا اپراتور در زمان استفاده از دستگاه مرتکب خطا نشود. معمولاً در تابلو برق، از لامپ سیگنال در پنج رنگ سبز، قرمز، زرد، آبی و سفید برای نمایشگر..
284,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV03GP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سبز با LED داخلی 120 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ هشدار دهنده معمولاً به ‌صورت ال ای دی و بدون ال ای دی ساخته می شود. این چراغ‌ها برای تابلو‌های برق مناسب هستند و روی بدنه تابلو نصب می شوند. لامپ سیگنال در رنگ‌های سبز، قرمز، زرد، آبی و یا سفی..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV04GP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت قرمز با LED داخلی 120 ولت ACچراغ سیگنال اشنایدر قرمز رنگ Harmony XB7 دارای لنز مسطح  بوده و با ولتاژ کاری 120 ولت AC عرضه می شود. این لامپ سیگنال حاوی یک لامپ LED بوده و با ترمینال پیچی متصل می شود. چراغ سیگنال اشنایدر به راحتی در برش های استاندارد با قط..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV05GP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت زرد با LED داخلی 120 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ هشدار دهنده معمولاً به ‌صورت ال ای دی و بدون ال ای دی ساخته می شود. این چراغ‌ها برای تابلو‌های برق مناسب هستند و روی بدنه تابلو نصب می شوند. دسته بندی چراغ سیگنال تابلو برق بر اساس موارد مختلفی انجام می شود..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV06GP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت آبی با LED داخلی 120 ولت ACچراغ سیگنال و پوش باتن ابزاری هستند که برای برقراری کنترل قوی، ایمن، ارگونومیک و آسان بر ماشین آلات و خطوط تولید استفاده می شوند. اپراتور به کمک چراغ سیگنال از وضعیت مدار مطلع شده و تصمیمات آگاهانه در مورد سیستم خواه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV07GP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سفید با LED داخلی 120 ولت AC   هر کدام از رنگ های چراغ سیگنال ها در هنگام روشن شدن برای اپراتور نشان دهنده یک علامت یا اخطار خاصی است. مثلا سفید نمایشگر لامپ سیگنال در حالتی است که سیستم دارای ولتاژ نرمال است. ماشین در حالت کار است. و یا برنامه کار به ص..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV03MP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سبز با LED داخلی 230 ولت ACچراغ سیگنال های اشنایدر الکتریک در سه دسته Harmony XB4، Harmony XB5 و Harmony XB7 تقسیم بندی می شوند که تفاوت آن ها در جنس آن هاست. سری XB4  از جنس فلز، سری XB5  از جنس پلاستیک و سری..
282,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV04MP
چراغ سیگنال باکالیت قرمز اشنایدرچراغ سیگنال اشنایدر با کد فنی XB7EV04MP به رنگ قرمز و با منبع نور لامپ LED است. چراغ سیگنال قرمز معمولاً برای نمایش وضعیت غیر عادی یا خطر در مدار (مانند خطای ولتاژ توسط کنترل فاز) کاربرد دارد. ولتاژ تغذیه چراغ سیگنال قابل تغییر نیست به همی..
282,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV05MP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت زرد با LED داخلی 230 ولت AC چراغ سیگنال های LED، لامپ های نشانگر یا راهنما هستند که وجود جریان در تابلو برق، یا روشن بودن موتور را نشان می دهد. چراغ سیگنال ها کاربرد متعددی دارند و به طور کلی، در هر سیستم برقی برای اطلاع رسانی به کاربر از..
282,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV06MP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت آبی با LED داخلی 230 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ هشدار دهنده معمولاً به ‌صورت ال ای دی و بدون ال ای دی ساخته می شود. این چراغ‌ها برای تابلو‌های برق مناسب هستند و روی بدنه تابلو نصب می شوند. لامپ سیگنال در رنگ‌های سبز، قرمز، زرد، آبی و یا سفی..
282,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV07MP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سفید با LED داخلی 230 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ علامت دهنده در ﻛﻠﻴﻪ دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی ﺻﻨﻌتی و ﺗﺎﺑﻠﻮ ﻫﺎی ﺗﻮزﻳﻊ و ﺗﺎﺑﻠﻮ ﻓﺮﻣﺎن ﺑﻪ ﻛﺎر می رود. اﻳﻦ چراغ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻻﻣﭗ ﺧﺒﺮ اﺳﺘﻔﺎده می ﺷﻮد و می تواند روشن بودن، خاموش بودن و یا عیب دستگاه و … را نشان دهد. لامپ سیگنال در رنگ..
282,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV63P
چراغ سیگنال سبز اشنایدرچراغ سیگنال و پوش باتن ابزاری برای برقراری کنترل قوی، ایمن، ارگونومیک و آسان بر ماشین آلات و خطوط تولید است. اپراتور به کمک چراغ سیگنال از وضعیت مدار مطلع شده و تصمیمات آگاهانه در مورد سیستم خواهد گرفت. رنج وسیعی از پوش باتن ها، سلکتور سو..
نمايش 1 تا 20 از 30 (2 صفحه)
نقد و بررسی

چراغ سیگنال تجهیزی است که در تابلو های توزیع و فرمان به کار می رود. این چراغ برای سیگنال دهی و اطلاع رسانی از وضعیت دستگاه ساخته شده است. بدنه لامپ سیگنال اشنایدر در دو نوع فلزی و باکالیت تولید می شود و لامپ سیگنال با ولتاژ 24، 110 و 220 ولت قابل استفاده است. 

 

ویدیو های مرتبط

 

سوال های پرتکرار

چراغ سیگنال های باکالیت اشنایدر الکتریک هم به صورت LED دار و هم بدون لامپ عرضه می شوند. این چراغ ها به صورت یکپارچه عرضه می شوند و احتیاجی به کنتاکت کمکی ندارند. باریک تر و سبک تر از نمونه های فلزی هستند و در عین کارایی بالا، قیمت بسیار مناسبی دارند. روی بدنه چراغ سیگنال، قاب پیچ و مهره ای دارد که جهت محکم کردن به درب تابلو استفاده می شود. بدنه باکالیتی چراغ سیگنال، در برابر گرما و شرایط محیطی بسیار مقاوم است و برای تابلوهای برق مخابراتی و شبکه یا نصب روی بدنه ماشین آلات صنعتی مناسب است.

ولتاژهای کاری چراغ سیگنال باکالیت اشنایدر الکتریک در نمونه LED دار به صورت 24 ولت AC/DC و 120 ولت AC و 230 ولت AC و نمونه بدون لامپ با تغذیه مستقیم کمتر از 250 ولت و با قطر 22 میلی متر در بسته های پلاستیکی 10 تایی است. چراغ سیگنال های باکالیت اشنایدر در رنگ های سبز، قرمز، زرد، آبی، سفید و شفاف موجود هستند که برای نشان دادن برق دار بودن تابلو و نمایش تریپ، فالت، روشن و خاموش بودن کلید، وارد شدن خازن به مدار و ... مورد استفاده قرار می گیرند. در مدار قدرت معمولاً از چراغ سیگنال قرمز رنگ برای نمایش فاز L1، رنگ زرد برای فاز L2 و چراغ سیگنال سبز رنگ برای نمایش فاز L3 استفاده می شود. در مدار فرمان معمولاً برای اعلام روشن بودن (برقراری جریان مدار) از چراغ سیگنال قرمز و برای اعلام قطع یا خاموش بودن از چراغ سیگنال سبز استفاده می شود. از رنگ سفید می توان در مدار فرمان با تغذیه DC استفاده کرد. وقتی که این چراغ روشن می شود بدین معنی است که مدار فرمان تغذیه شده و فعال است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email