الیکا الکتریک
سبد خرید

پی ال اسی توایدو اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TWDLMDA20DRT
پی ال سی توایدو 20 ورودی خروجی اشنایدر الکتریکپی ال سی اشنایدر با کد فنی TWDLMDA20DRT سری Twido برای سیستم‌های اتوماسیون ساده استفاده می‌شود و 20 عدد ورودی و خروجی دارد. این تجهیز دارای یک عدد ساعت (کلک) است. این قطعه با هر بار روشن کردن حافظه برنامه را بررسی می‌کند. برنامه‌ر..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
نقد و بررسی

پی ال سی مدولار توایدو ساخت شرکت اشنایدر الکتریک است که می تواند از چندین ماژول ورودی خروجی پشتیبانی کند. اضافه نمودن ورودی خروجی ها بستگی به نوع پی ال سی توایدو و قدرت پردازنده آن دارد. پی ال سی توایدو اشنایدر یک کنترل کنندۀ منطقی قدرتمند است که به منظور کاربردهای صنعتی طراحی و ساخته شده است. از سری پی ال سی های توایدو در صنایع مختلف نظیر: صنایع شیمیایی، صنایع ماشین سازی، خودروسازی، صنایع فولاد و ریخته گری، صنایع پلاستیک سازی، صنایع سنگین و صنایع غذایی استفاده می شود.

سوال های پرتکرار

پی اِل سی های توایدو اشنایدر در پنج گروه مختلف طراحی شده اند که در قدرت پردازش و تعداد ورودی خروجی (20 یا 40 ورودی خروجی با ترمینال پیچی یا کانکتور HE10، خروجی های رله یا sink/source) با هم تفاوت دارند. تغذیه آن ها با ولتاژ 24 ولت ثابت انجام می شود. برنامه TwidoSoft یک محیط گرافیکی برای ایجاد، پیکربندی و اصلاح برنامه ها در کنترلرهای توایدو اشنایدر است. این نرم افزار به شما امکان ساخت برنامه با انواع زبان های برنامه نویسی و اجرای آن برای راه اندازی یک پی ال سی توایدو را فراهم می کند. زبان های برنامه نویسی قابل استفاده برای ایجاد یک برنامه کنترلی توایدو عبارتند از: زبان Instruction List و Ladder Diagrams و زبان Grafcet. کنترلرهای توایدو اشنایدر روی ریل قابل نصب هستند. برای اتصال پی ال سی توایدو به پنل HMI اشنایدر از پورت RS485 (پورت 1و 2) استفاده می شود که حداکثر تا 200 متر روی این کنترلر مجاز است. 

اتصال پی ال سی توایدو اشنایدر به اینترنت در صورتی امکان پذیر است که تنظیمات سخت افزاری آن دارای توایدو اِترنت یا توایدو پورت فابریک باشد. پس از آن برنامه Twido soft به صورتی تنظیم می شود که اتصال به اینترنت انجام شود. برای این کار باید یک اتصال جدید توسط IP آدرس ریموت پی ال سی ایجاد کرده و P-Unit / Address انتخاب شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email