الیکا الکتریک
سبد خرید
پوش باتن فلزی زرد اشنایدر الکتریک

پوش باتن اشنایدر فلزی زرد 1NO بدونLED داخلی

  • جنس بدنه: فلزی
  • رنگ: زرد
  • کنتاکت کمکی: 1NO (ZBE101)
  • نوع: بدون LED داخلی
  • قطر: 22mm
  • درجه حفاظت: IP66
467,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

شستی فشاري اشنایدر

  شستی فشاري وسيله ای کنترلي است که براي باز و بسته کردن کنتاکت ها به صورت دستي استفاده مي شود. شستي یا پوش باتن از سری وسايلي است که به کنتاکتورها فرمان مي دهد؛ و به دو صورت شستي وصل (استارت) و شستي قطع (استوپ) درمدار استفاده می شود.

 شستي استارت

 شستي استارت در وصل کردن کنتاکتور به کار می رود و زماني که به شستي فشار وارد مي شود، مدار را وصل و با برداشتن فشار مدار را قطع مي کند.

 شستي استوپ

 شستي استوپ وسیله ای براي قطع جريان بوبين کنتاکتور است. اين شستي بر خلاف شستي استارت در حالت معمول بسته است و تنها زماني که به آن فشار وارد شود، قطع شده و با برداشتن دست از روي آن بسته مي شود. زمانی که کنتاکتوري با شستی استوپ فرمان می گیرد مدار قطع شده و کنتاکتور با اتصال دوبارۀ جريان برق، وصل نمي شود مگر اين که دوباره جریان به مدار برگردد به عبارت دیگر مدار دوباره استارت شود.

ساختمان پوش باتن

شستي ها طوري ساخته می شوند که وقتی يک شستي در حالت استارت است، براي مدار ديگر می تواند استوپ باشد. شستي هاي فشاري داراي کنتاکت هاي باز (NO) کنتاکت هاي بسته (NC) هستند. در برخی موارد هر دو کنتاکت باز و بسته در یک شستی بکار رفته است. شستي هاي فشاري 22 میلی متری مي تواند حداکثر ۶ مدار را کنترل کند اما شستي هاي فشاري 30 میلی متری در بیشترین حالت ۱۶مدار را کنترل مي کندساختمان شستي ها مجموعه ای از پيستون، فنر باز گرداننده و مجموعه کنتاکت ها است. در شکل زیر يک شستي فشاري باز (NO) به تصویر کشیده شده است که در حالت باز هيچ جرياني از آنها عبور نمي کند. زمانی که  فشار روي شستي قطع شود پيستون به کمک فنر به موقعيت باز بر مي گردد.

                                      

شستي هاي بسته (NC) مانند شکل زیر، به منظور باز و بسته کردن يک مدار مورد استفاده قرار مي گيرد. کنتاکت ها به صورت عادي بسته بوده و امکان جاری شدن جريان در مدار کنترل وجود دارد. با فشرده شدن شستي کنتاکت ها باز شده و مانع ورود جریان به مدار کنترل می شود. اين نوع شستي ها از نوع اتصال آنی هستند چون کنتاکت ها تا زمانیکه پيستون فشار داده شود باز است.

                                                              

پوش باتن اشنایدر فلزی زرد بدون لامپ

شستی اشنایدر زرد با کد فنی XB4BA51  فاقد لامپ LED بوده و با مکانیزم برگشت فنری کار می کند. این قطعه مجهز به ترمینال پیچی و یک عدد کنتاکت NO است. جنس بدنه آن از فلز است. پوش باتن اشنایدر این امکان را ارائه می دهد تا در مواقعی که اپراتور نیاز است بی درنگ تصمیمی اتخاذ کند به خوبی عمل کند. این پوش باتن به راحتی در برش های استاندارد با قطر 22 میلی متر و از طریق بست پیچی نصب می شود. طراحی و ظاهر این محصول منحصر به فرد بوده و شناسایی آن در یک نگاه میسر است. خطای سیم کشی اولیه در این تجهیز به ندرت اتفاق می افتد و نیاز به تعمیر و نگهداری آن در مراحل بعدی نیز بسیار کم است. شستی فلزی اشنایدر به دلیل داشتن درجه حفاظت هایIP69 /IP67 /IP66 ، ضد ضربه بوده و در برابر نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است و در محیط های کارگاهی و صنعتی به خوبی عمل می کند.

 

فنی
کد فنیXB4BA51
نام اختصاریXB4
نوع ولتاژ600V
تعداد کنتاکتهای کمکی1NO
نوع عملکردبازگشت فنری
نوع کلیدپوش باتن
ابعاد
قطر22 میلی متر
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلزی
رنگزرد
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email