الیکا الکتریک
سبد خرید

منبع تغذیه اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8MEM24012
   منبع تغذیه اشنایدر الکتریک   منبع تغذیه یا Power supply دستگاهی الکترونیکی است که برای تبدیل انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع منبع تغذیه، ولتاژ AC را به AC و یا ولتاژ AC را به DC تبدیل می کند.ویژگی های منبع تغذیه اشنایدر مدل ABL8MEM24012ABL8ME..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8WPS24200
منبع تغذیه یا Power supply دستگاهی الکترونیکی است که برای تبدیل انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع منبع تغذیه، ولتاژ AC را به AC و یا ولتاژ AC را به DC تبدیل می کند.ABL8WPS24200  از سری منابع تغذیه اشنایدر است و  که برای ایجاد ولتاژ رگوله به کار می رود. ولتاژ ورودی ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL7RM24025
منبع تغذیه 60 وات اشنایدر الکتریکمنبع تغذیه 60 وات اشنایدر الکتریک با کد فنی ABL7RM24025 یکی از انواع منابع تغذیه اشنایدر است و به منظور ایجاد ولتاژ رگوله همراه با سوئیچ اتوماتیک طراحی و ساخته شده است.برای تعریف منبع تغذیه سوئیچینگ (Switched-mode power Supply) یا SMPS می توان..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8REM24030
کاربرد منبع تغذیهبرای راه اندازی و کارکرد مناسب هر وسیلۀ الکترونیکی نیاز به ولتاژ و آمپر خاصی است، برای این منظور از منابع تغذیه استفاده می شود، زیرا از یک ورودی با میزان ولتاژ ثابت می تواند ولتاژهای مختلفی را ایجاد نماید. شرکت اشنایدر الکتریک، یکی از شرکت های پیشرو در طراحی و تهیۀ لوازم و تجهیز..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8RPS24030
منبع تغذیه 72 وات اشنایدر با نام اختصاری ABL به منظور ایجاد ولتاژ رگوله به کار می رود.انواع منابع تغذیهمنابع تغذیه دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:- منبع تغذیه DC: به منظور تأمین ولتاژ DC از برق AC به کار می روند.- منبع تغذیه سوئیچینگ: برای کاهش ولتاژ AC جهت رسیدن به مقدا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8REM24050
منبع تغذیه اشنایدر الکتریک مشخصات منبع تغذیه 120 وات اشنایدر با کد فنی ABL8REM24050 منبع تغذیه 120 وات با میزان ولتاژ خروجی 24VDC یکی از منابع تغذیه اشنایدر برای رگوله کردن ولتاژ مورد نیاز کاربر مورد استفاده قرار می­ گیرد. این محصول دارای دو چراغ LED است که LED سبز ب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8RPS24050
 ویژگی های منبع تغذیه اشنایدر با کد فنی ABL8RPS24050منبع تغذیه 120 وات با جریان خروجی 5 آمپر و ولتاژ خروجی 24 ولت DC از سری محصولات اشنایدر الکتریک است. برای ثابت نگه داشتن ولتاژ مستقیم در خروجی یک منبع تغذیه، دو روش رگولاسیون خطی و رگولاسیون به روش سوئیچینگ رایج است. در روش رگولا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8RPS24100
منبع تغذیه چیست؟   به طورکلی، منبع تغذیه یا Power supply دستگاهی است که ولتاژ متناوب ورودی (AC) را به ولتاژ مستقیم (DC) تبدیل می نماید. ویژگی های منبع تغذیه اشنایدر مدل ABL8RPS24100 منبع تغذیۀ 240 وات ABL به منظور ایجاد ولتاژ کاملاً رگوله و سوئیچینگ به کار می رود..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8RPM24200
 مشخصات و اجزای منبع تغذیه 480 وات اشنایدر الکتریکمنبع تغذیه 480 وات از سری محصولات Phaseo اشنایدر الکتریک با جریان خروجی 20 آمپر است. اجزای این منبع تغذیه اشنایدر در زیر نشان داده شده است:                        &nb..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABL8DCC12020
ویژگی های ماژول مبدل  ABL8DCC12020مبدل ABL8DCC12020 تجهیزی است که برای منابع تغذیه SMPS رگوله شده استفاده می شود. به طور کلی، منابع تغذیه قادر هستند از یک ولتاژ ورودی AC یا DC در محدودۀ تعریف شده و مشخص، ولتاژ DC قابل تنظیم با سطوح جریان خروجی مختلف ایجاد نمایند.این مبدل با توجه به ولوم..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
نقد و بررسی

منبع تغذیه سوئیچینگ یک منبع تغذیهٔ الکترونیکی است که مهمترین ویژگی آن بازده بالا، ابعاد کوچک و وزن کم آن است. منبع تغذیه به عنوان منبع انرژی الکتریکی برای راه‌اندازی مدارات الکتریکی و الکترونیکی استفاده می شود. دو ویژگی اصلی منبع تغذیۀ سوئیچینگ اشنایدر الکتریک تأمین ولتاژ و جریان موردنیاز مدار و همچنین پایدرای ولتاژ و جریان دریافت شده از آن است.

سوال های پرتکرار

همه ی منبع تغذیه های رنج Optimum اشنایدر برای اطمینان از کارایی بهینه ی سیستم اتوماسیون هنگام وقوع خطا، ریست اتوماتیک دارند. این گروه شامل منبع تغذیه های با کد فنی ABL8REM / 7RP هستند که ولتاژ تغذیه DC مدار کنترلِ سیستم های اتوماسیون در رنج 12، 24 یا 48VDC با جریان 3 تا 5A را فراهم می کنند. زمانی که اضافه بار یا اتصال کوتاه رخ می دهد، بخش حفاظتی قبل از افت ولتاژ خروجی به زیر 19VDC، تغذیه را قطع می کند و بعد از رفع خطا به طور خودکار ریست می شود. اگر جریان 1.1In شود، اضافه بار رخ داده و بخش حفاظتی عمل می کند. اگر ولتاژ خروجی بیشتر از 1.5 برابر ولتاژ نامی خروجی شود، اضافه ولتاژ اتفاق افتاده و اگر ولتاژ خروجی کمتر از 0.8 برابر ولتاژ نامی خروجی شود، آندر ولتاژ رخ داده است. با وقوع اضافه ولتاژ و آندر ولتاژ، بخش حفاظتی تریپ می کند. علاوه بر این در صورت وقوع اتصال کوتاه، بخش حفاظتی به طور خودکار ریست می شود.

دمای محیط یک عامل تعیین کننده است که توان ارائه شده توسط منبع تغذیه الکترونیکی را محدود می کند. دمای بیش از حد اطراف اجزای الکترونیکی به طور قابل توجهی عمر مفید تجهیزات را کاهش  می دهد. رنج دمای عملکردی منبع تغذیه های ABL اشنایدر از 60...0 سانتی گراد است. برای دماهای بالای 50 درجه تا حداکثر 60 درجه، میزان توان مداوم تحویل داده شده توسط منبع تغذیه طبق نمودارهای موجود در کاتالوگ، به صورت خطی کاهش می یابد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email