الیکا الکتریک
سبد خرید

گروه تولیدی رعد اصفهان

برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 220 V-White
لامپ LED سفید جهت BA 9s با ولتاژ 220 ولت AC و DCLED 220 V-White220 VAC/DC انواع LED   به طور کلی LED ها به دو گروه توان پایین و توان بالا تقسیم می شوند. LED های توان پایین با جریان هایی در حدود چند ده میلی آمپر راه اندازی می شوند که بیشتر کاربر..
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 110 V-Green
   لامپ LED جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DCLED 110V-Green      110VAC/DC همان طور که می دانید LED ها نوعی دیود منتشر کننده نور هستند که تولید نور در آن ها در اثر حرکت الکترون ها از مدارهای با انرژی بیشتر به سمت مدارهای پایین تر اتم با انرژی کمتر، با از دس..
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 110 V-White
لامپ LED جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DCLED 110 V-White110VAC/DC   دیودهای نوری که با نام LED معرفی شده اند، در طیف بسیار گسترده ای از تجهیزات الکترونیکی کاربرد دارند. مانند نمایش گرهای کوچک برای نمایش خاموش و روشن یا فعال و غیر فعال بودن در دستگاه های الکترونیکی و ماشین آلات..
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 110 V-Red
لامپ LED قرمز جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DC LED 110 V-Red110 VAC/DC   تولید نور در لامپ رشته ای از طریق عبور جریان الکتریکی از سیم یا فیلامنت صورت می گیرد. در این حالت گرما و حرارت ناشی از مقاومت الکتریکی رشته ها موجب تولید نور و روشنایی می گردد.   ..
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 24 V-White
   ساختمان لامپ LED مانند یک دیود نوری است. فوتون ها در اثر حرکت الکترون ها آزاد می شوند. این حرکت در اثر اعمال ولتاژ به یک ماده نیمه رسانا شامل دو ناحیه P و N و اختلاف میزان الکترون بین این دو ناحیه اتفاق می افتد. در اثر عبور جریان الکتریکی، الکترون ها از ناحیه N که ال..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email