الیکا الکتریک
سبد خرید

محصولات متفرقه

برند: فیندر کد فنی: 55.32.9.024.0094
رله شیشه ای 8 پایه مدل 55.32.9.024.0094 رله های فیندر یک کلید یا سوییچ هستند، در واقع عملکردی شبیه به سوئیچ ها یا کلیدها دارند با این تفاوت که رله ها عمل قطع و وصل را با استفاده از سیگنال الکتریکی انجام می دهند؛ یعنی یک رله با استفاده از یک سگینال الکتریکی یک مدار ر..
برند: فیندر کد فنی: 40.52.8.230.000
رله شیشه ای 8 پایه مدل 40.52.8.230.000 رله های فیندر یک کلید یا سوئیچ هستند، در واقع عملکردی شبیه به سوئیچ ها یا کلیدها دارند با این تفاوت که رله ها عمل قطع و وصل را با استفاده از سیگنال الکتریکی انجام می دهند؛ یعنی یک رله با استفاده از یک سگینال الکتریکی یک مد..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: E-1252
مادگی دیواریاین قطعه توسط 4 پیچ به دیوار آجری یا فلزی متصل می شود. اصولا رو به پایین نصب می شود تا از ورود آب و مایعات به آن جلوگیری شود. در پوش محافظ |آن با یک فنر قوی به بدنه اتصال دارد. و با قرار دادن واشر لاستیکی درون در پوش و طراحی مناسب، مانع از ورود هرگونه آلودگی و گرد و غبار به داخل سوکت..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نقد و بررسی

شرکت الیکا الکتریک در کنار محصولات برق صنعتی از قبیل اشنایدر الکتریک، ABB  و دورمن اسمیت، محصولات خاصی را هم ارائه می دهد تا بتواند رده کاری خود را گسترش دهد.

نمونه محصولات ذکر شده شامل رله فیندر 8 پایه و مادگی دیواری از برند Fisher هستند که دارای کیفیت بالای کاری بوده و مورد درخواست بسیاری از صنایع است.

مادگی دیواری برای اتصال کابل ها با IP بالا و ایمنی کافی ساخته شده است و سه فاز همراه با نول و ارت را پوشش می دهد.

رله فیندر  یک کلید یا سوئیچ 8 پایه است و عملکردی شبیه به سوئیچ ها یا کلیدها دارد با این تفاوت که رله ها عمل قطع و وصل را با استفاده از سیگنال الکتریکی انجام می دهد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email