الیکا الکتریک
سبد خرید

ماژول ارتباطی پی ال سی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABR1S402B
ماژول رابط خروجی زلیو لاجیک با کنتاکت 2NO و 24 ولت DCماژول رابط خروجی اشنایدر با کد فنی ABR1S402B از محصولات اینترفیس سری ABR/ABS است. این تجهیز به صورت ماژول کمپکت و با عرض 17.5 میلی‌متر عرضه می‌شود. در این ماژول 2 کنتاکت باز تعبیه شده است. این قطعه با ولتاژ 24 ولت DC کار می‌کند...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ABR2S112B
ماژول رابط خروجی زلیو لاجیک با کنتاکت 1NC و 24 ولت DCماژول رابط خروجی اشنایدر با کد فنی ABR2S112B از محصولات اینترفیس سری ABR/ABS است. این تجهیز به صورت ماژول کمپکت و با عرض 9.5 میلی‌متر عرضه می‌شود. در این ماژول 1 کنتاکت بسته تعبیه شده است. این قطعه با ولتاژ 24 ولت DC کار می‌کند...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TM3DQ16R
ماژول 16 خروجی دیجیتال برای پی ال سی مدیکون اشنایدر الکتریکماژول خروجی دیجیتال اشنایدر با کد فنی TM3DQ16R از سری ماژول‌های Modicon TM3 بوده و برای پی ال سی های سری Modicon استفاده می‌شود. در این ماژول 16 رله خروجی تعبیه شده که با جریان 2 آمپر کار می‌کند. این قطعه مجهز به یک ترمینا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TM3DI16
ماژول 16 ورودی دیجیتال برای پی ال سی مدیکون اشنایدر الکتریکماژول ورودی دیجیتال اشنایدر با کد فنی TM3DI16 از سری ماژول‌های Modicon TM3 بوده و برای پی ال سی های سری Modicon استفاده می‌شود. در این ماژول 16 ورودی دیجیتال تعبیه شده که با 24 ولت DC کار می‌کند. این قطعه مجهز به یک ترمینا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TM3TI4
ماژول 4 ورودی آنالوگ برای پی ال سی مدیکون اشنایدر الکتریکماژول ورودی دیجیتال اشنایدر با کد فنی TM3TI4 از سری ماژول‌های Modicon TM3 بوده و برای پی ال سی های سری Modicon استفاده می‌شود. ماژول دیجیتال ورودی TM3DI16 با پی ال سی‌های مدیکن M221 ،M241 ،M251 و M262 سازگاری دارد و عمل..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TSXAEY414
ماژول 4 ورودی آنالوگ برای پی ال سی مدیکون پریمیمماژول ورودی آنالوگ اشنایدر با کد فنی TSXAEY414 از سری ماژول‌هایModicon Premium Automation platform بوده و برای پی ال سی‌های سری Modicon Premium استفاده می‌شود. در ماژول TSXAEY414 اشنایدر 4 ورودی آنالوگ تعبیه شده که با جریان 4 تا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TM2DDO8TT
ماژول 8 کاناله خروجی برای پی ال سی مدیکون اشنایدر الکتریکماژول خروجی دیجیتال اشنایدر با کد فنی TM2DDO8TT از محصولات سری Modicon M238 است. ابعاد این محصول به ترتیب برابر با 84.6*90*27.3 میلی‌متر بوده و 85 گرم است. این ماژول 8 کانال خروجی ترانزیستوری دارد و با ولتاژ 24 ولت کار می&zw..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

ماژول یا واسط ورودی خروجی به منظور ایزوله کردن سیگنال ورودی و خروجی، تبدیل سیگنال برای  DCSها و  PLCها، تبدیل سیگنال ولتاژ به جریان ۰~۲۰ میلی آمپر و برعکس، تقویت سیگنال ورودی، ایزوله نمودن مدار الکتریکی، توسعۀ رنج ورودی و خروجی ولتاژ و جریان، اتصال تحریک کننده ها و سنسورها و ... استفاده می شود.

 

سوال های پرتکرار

ماژول ورودی خروجی (I/O) پی ال سی، یکی از اجزای کاربردی مهمی است که در کنترلرهای قابل برنامه ریزی وجود دارد. به عبارت دیگر ماژول ورودی خروجی پی ال سی مانند پیام رسان بین CPU و تجهیزات کنترلی عمل می کند. عملکرد اصلی ماژول ورودی خروجی پی ال سی، پردازش اطلاعات ارسال شده به پی ال سی و دریافت فرمان های ارسال شده از پردازنده است. نوع ماژول ورودی خروجی استفاده شده به تجهیز ورودی وابسته است. پی ال سی ها می توانند به ورودی های دیجیتال یا آنالوگ و سیگنال های خروجی یا ترکیبی از این دو پاسخ دهند. در یک سیستم PLC معمولاً ماژول اختصاصی برای ورودی ها و ماژول اختصاصی برای خروجی ها وجود دارد. یک ماژول ورودی وضعیت سیگنال های ورودی مانند پوش باتن ها، سوئیچ ها، سنسورهای دما و غیره را تشخیص می دهد. یک ماژول خروجی دستگاه هایی مانند رله ها، استارترها، چراغ ها و غیره را کنترل می کند.

طیف گسترده ای از ماژول های توسعه دهنده ی ورودی خروجی برای تطبیق با انواع سنسورها و تجهیزات خروجی وجود دارد. برای مثال، ماژول های ورودی گسسته (Discrete) می توانند برای تشخیص حضور شی با استفاده از سنسورهای مجاورتی یا فوتوالکتریک، لیمیت سوئیچ ها و پوش باتن ها استفاده شوند. ماژول های خروجی گسسته می توانند بارهایی مانند موتورها، چراغ ها و ولوهای سلنوئید را کنترل کنند. ماژول های ورودی آنالوگ می توانند سیگنال ها را از تجهیزاتی مانند ترانسمیتر جریان، فشار، دما و سطح دریافت کنند. این ماژول ها می توانند سیگنال را تفسیر کرده و مقدار آن را در محدوده مشخص شده ارائه دهند. علاوه بر این، بسیاری از PLC های اشنایدر  ماژول های تخصصی مانند: ماژول های ورودی خروجی پر سرعت یا ماژول های کنترل حرکت و ارتباطات اِترنت یا سریالی در اختیار کاربر قرار می دهند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email