لامپ LED سبز جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DC

لامپ LED سبز جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DC

   لامپ LED جهت BA 9s با ولتاژ 110 ولت AC و DC
LED 110V-Green   
   110VAC/DC 


همان طور که می دانید LED ها نوعی دیود منتشر کننده نور هستند که تولید نور در آن ها در اثر حرکت الکترون ها از مدارهای با انرژی بیشتر به سمت مدارهای پایین تر اتم با انرژی کمتر، با از دست دادن انرژی به صورت تولید فوتون اتفاق می افتد. این انرژی آزاد شده با فرکانس فوتون آزاد شده ارتباط مستقیم دارد. می توان گفت تغییر رنگ در LED ها به فرکانس فوتون تولید شده بستگی دارد. اگر فرکانس های ایجاد شده در ناحیه طیف مرئی قرار بگیرند، نور تولید شده توسط چشم انسان قابل مشاهده است.

   امروزه با تغییر در ساختار فیزیکی و مواد تشکیل دهنده ،LED می توان به نور در رنگ های خالص متنوع با شدت های متفاوت و فرکانس و طول موج مشخص دست پیدا کرد. هم چنین دست یابی به طیف رنگی متفاوت، با ترکیب رنگ LED های متفاوت امکان پذیر است.

   همان طور که اشاره شد رنگ نور LED به نوع کریستال و ترکیبات آن در ماده نیمه هادی دیود نوری وابسته است. در صورتی که ماده نیمه هادی از ایندیم، گالیم و نیتروژن تشکیل شده باشد، رنگ نور سبز و آبی می شود. لامپ LED 110 V سبز، از لامپ های LED رنگی تولیدی شرکت رعد است.

   ولتاژ مشخصه یا ولتاژ کاری هر LED با توجه به رنگ نور آن، متمایز و منحصر به فرد است. شایان ذکر است ولتاژ مشخصه در واقع همان ولتاژ مورد نیاز LED به منظور بهترین عملکرد آن است. با کاهش این ولتاژ نور LED کاهش می یابد و در صورت افزایش آن، LED آسیب می بیند.

   در مواردی که احتیاج به سری و موازی کردن تعداد  زیادی لامپ LED باشد، مانند ساخت تابلوهایLED ، باید به ولتاژ کاری آن ها بیشتر دقت نمود.

   لامپ های ال ای دی با توجه به رنگشان دارای حداقل و حداکثر ولتاژ معینی هستند.

   به دلیل این که لامپ های LED دارای توان مصرفی پایینی هستند، می توان از مدل های رنگی آن ها مانند رنگ قرمز و سبز، به منظور علائم اضطراری، هشدار و نشانگرهایی از این قبیل استفاده کرد. از این نمونه لامپ ها می توان در چراغ سیگنال های بدون لامپ اشنایدر استفاده نمود.فنی
کد فنیLED 110 V-Green
نام اختصاریLamp BA9s
نوع ولتاژ110VAC/DC
توان2.4 وات
خصوصیات ظاهری
رنگسبز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به سراسر ایران در سریع ترین زمان

  • مدل کالا: LED 110 V-Green
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: لامپ LED سبز جهت BA 9s, لامپ LED