لامپ LED جهت BA 9s با ولتاژ 24 ولت AC و DC

لامپ LED جهت BA 9s با ولتاژ 24 ولت AC و DC

لامپ LED جهت BA 9s با ولتاژ 24 ولت AC و DC

LED 24 V

24VAC/DC


   در ادامه سری لامپ های LED که در ولتاژهای 110 ولت و 220 ولت تولید شده اند، سری لامپ LED با ولتاژ 24 ولت هم در رده تولید شرکت قرار گرفته است که تنها در رنگ سفید تولید می شود.

   نکته کلی در مورد لامپ های ال ای دی سفید رنگ که با استاندارد BA 9s تولید می شوند این است که اگر در هر چراغ سیگنال قرار گیرند، بسته به رنگ شیشه چراغ سیگنال، الزاماً رنگ سفید دیده نمی شود و نور خروجی چراغ سیگنال تقریباً به رنگ شیشه آن دیده می شود. بنابراین می توان لامپ سفید رنگ را با خیال آسوده خرید کرد و رنگ دلخواه خود را در تابلو برق به دست آورد. زیرا لامپ ها با رنگ قرمز و سبز و آبی و حتی زرد هم تولید نمی شوند و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیستند.

   لامپ های فوق به شکل استوانه ای هستند که دو زائده خار مانند در دیواره آن قرار دارد و به راحتی در پایه های استاندارد BA 9s قرار می گیرند و اتصال می یابند. این نمونه لامپ ها در چراغ های سیگنال اشنایدر الکتریک به وفور استفاده می شوند. برای نمونه می توان به چراغ سیگنال فلزی سبز بدون لامپ اشنایدر الکتریک  و  چراغ سیگنال سبز بدون لامپ اشنایدر الکتریک باکالیت با تغذیه مستقیم ≤250 اشاره کرد. هر دو چراغ از نوع بدون لامپ هستند یکی از جنس فلز و دیگری از جنس باکالیت، که می توان  لامپ LED 24 ولت را داخل چراغ ها قرار داد و خروجی سبز رنگ از چراغ ها گرفت. 


فنی
کد فنیLED 24V
نام اختصاریLamp BA9s
نوع ولتاژ24VAC/DC
توان2.4 وات
خصوصیات ظاهری
رنگسفید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 361
  • مدل کالا: LED 24V
  • موجودی: در انبار
  • 6,800 تومان

برچسب ها: لامپ LED جهت BA 9s, لامپ LED