الیکا الکتریک
سبد خرید

ضمانت بازگشت کالا

در چه شرایطی می توان کالای خریداری را بازگرداند؟

رضایتمندی مشتریان همواره از الویت‏‌های الیکا الکتریک است و الیکا الکتریک در این خصوص می‏‌کوشد تا سفارش کالاها در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

گروه‌های کالای ارایه شده در وب‌ سایت الیکا الکتریک کلیۀ محصولاتی است که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند و دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 5 روز مهلت بازگشت کالا می‌شوند. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت باز کردن جعبه و نصب کالاها امکان بازگشت آن وجود ندارد.

 شرایط بازگرداندن کالا

1- استفاده از 5 روز ضمانت بازگشت کالا چه شرایطی دارد؟

·         اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

·         اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 5 روز پس از دریافت کالا، به الیکا الکتریک اطلاع داده شود.

·         لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 5 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

·         استفاده از شرایط بازگشت تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خودش به الیکا الکتریک بازگردانده شود.

·         برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

·         استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفادۀ غیر متعارف و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) شامل بازگشت نمی‌شود.

 2- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌ سایت مغایرت داشته باشد

·         وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش الیکا الکتریک از طریق شماره تماس 32664550-031 اطلاع داده شود.

·         عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مدل کالا درج شده در وب‌سایت است.

3- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

·         آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش الیکا الکتریک از طریق شماره تماس 32664550-031 اطلاع داده شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email