الیکا الکتریک
سبد خرید

رگولاتور هوشمند اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 52448
رگولاتور هوشمندرگولاتور هوشمند 6 پله اشنایدر با کد فنی 52448 و با نام اختصاری NR6 به منظور تصحیح ضریب قدرت به کار می رود. این رگولاتور مقادیر مختلفی را اندازه گیری می نماید که عبارتند از:·         دمای محیط داخل تابلو·&nbs..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: VPL06N
رگولاتور هوشمند 6 پله اشنایدر   با توجه به متغیر بودن میزان انرژی راکتیو تولید شده توسط بارهای سلفی در زمان های مختلف که حاصل وارد و خارج شدن دستگاه‌های مختلف به مدار است میزان بار راکتیو خازنی اضافه شده نیز در حالت‌های مختلف متغییر است خازن‌ها نمی توانند به صورت یک جا و..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 52449
رگولاتور هوشمند 12 پله اشنایدر رگولاتورهای هوشمند اشنایدر در دو مدل 6 پله و 12 پله در الیکا الکتریک برای متقاضیان در صنعت عرضه می شود. رگولاتور هوشمند 12 پله اشنایدر با نام اختصاری NR12 به منظور تصحیح ضریب قدرت مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مواردی که این محصول قادر به..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: VPL12N
رگولاتور ولتاژ مدل VPL12N اشنایدر الکتریک، یک رله ساده و هوشمند است که انرژی راکتیو را اندازه گیری، کنترل و نشان می‌دهد. رگولاتور هوشمند اشنایدر الکتریک معمولاً برای کنترل بانک‌های خازنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رگولاتور VPL12N در ورودی برق در مدار نصب می‌شود تا ..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

قطع و وصل تجهیزات مختلف در یک مدار باعث می شود که انرژی راکتیو تولید شده توسط بارهای سلفی و وارد شدن این بار به مدار در زمان های مختلف متغیر باشد.

همان طور که می دانید به منظور جبران این توان راکتیو در بارهای سلفی از خازن استفاده می شود. اما وارد شدن خازن ها به صورت یک جا و و یک دفعه خود باعث ایجاد خاصیت خازنی در شبکه می شود. در نتیجه خازن ها باید بر اساس نیاز شبکه وارد مدار و یا از آن خارج شوند.

 برای این امر نیاز به یک رگولاتور هوشمند است تا توان راکتیو را اندازه گیری و وارد و خارج شدن خازن ها را کنترل کند. 

 رگولاتور هوشمند اشنایدر الکتریک برای مدیریت بانک های خازنی در دو مدل 6 و 12 پله طراحی و ساخته شده است. از مزایای رگولاتور هوشمند کنترل و اندازگیری ولتاژ، توان، جریان بار، جریان راکتیو، اعوجاج هارمونیک ولتاژ، کسینوس فی، گام های اتصال خازن ها، تعداد دفعات قطع و وصل خازن ها، ثبت تاریخ هشدارها و سنجش دمای محیط داخل تابلو برق است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email