الیکا الکتریک
سبد خرید

رله ضربه ای دو پل اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30812
 ویژگی های رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30812رله ضربه ای سری Acti9 iTL اشنایدر یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را علیرغم قطعی برق حفظ می کند. رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30812 دو پل بوده و دارای دو کنتاکت نرمال باز (2NO) است. این تجهیز با جریان نامی 16 آمپر و ولتاژ کار..
1,790,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30815
ویژگی های رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30815رله ضربه ای سری Acti9 iTLi اشنایدر یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را علیرغم قطعی برق حفظ می کند. رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30815 دو پل بوده و دارای یک کنتاکت نرمال باز و یک کنتاکت نرمال بسته (1NO+1NC) است.  این تجهیز با جری..
1,830,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
نقد و بررسی

   از رله ضربه ای یا ImpulseRelay برای مکان هایی که مصرف کننده باید از چندین محل فرمان قطع و وصل بگیرد و همچنین برای مدار فرمان قطع و وصل یک موتور توسط پوش باتون استفاده می شود. رله ضربه‌ای با اتصال جریان برق به بوبین آن، کنتاکتش وصل می شود و اگر ولتاژ بوبین قطع شود باز هم کنتاکت آن وصل باقی می‌ماند و با وصل مجدد ولتاژ بوبین، کنتاکت آن قطع می گردد. یعنی در مدار رله ضربه ای با فشردن شستی، سیستم الکتریکی مورد نظر روشن شده و برای خاموش شدن آن دوباره باید شستی فشار داده شود.

در واقع رله ضربه ای نوعی رله حافظه دار محسوب می شود که با هر بار فشردن شستی، حالت جدید کنتاکت رله عکس حالت قبلی می شود. یعنی اگر کنتاکت باز بود، بسته می شود و اگر کنتاکت بسته بوده، باز می شود.

سوال های پرتکرار

رله ضربه ای دو پل اشنایدر از سری محصولات ACTI 9 این شرکت است که دارای طول و عرض و ارتفاع 60x18x84 میلی متر است. این رله روی DIN ریل نصب می شود و دمای مناسب برای عملکرد مطلوب آن در رنج 50...20- درجه سانتی گراد قرار دارد.

با استفاده از رله ضربه ای به جای کنتاکتور در مدارهای روشنایی، نیاز به تغذیه بوبین حذف می شود و به ازای هر رله 2 وات صرفه جویی می شود. مقدار کل انرژی صرفه جویی شده برای هر رله در یک سال (میانگین 8 ساعت در روز) بیشتر از 5 کیلو وات ساعت می شود که مقدار بسیار قابل توجهی است. همچنین تعداد نامحدودی پوش باتن به رله ضربه ای می توان افزود. رله ضربه ای به یک پالس برای تحریک و یک ایمپالس برای عدم تحریک بار نیاز دارد. اما یک کنتاکتور با اعمال یک ولتاژ پیوسته، بار را در حالت تحریک قرار داده و با حذف این ولتاژ، مدار باز می شود. کنتاکتورهای اشنایدر رنج جریان بالاتری (تا 100 آمپر در سری ACTI 9) دارند در حالی که رله ضربه ای اشنایدر معمولاً 16/32 آمپر است. رله ضربه ای مقرون به صرفه است و برای وصل کردن تجهیزات به زمان کمتری نیاز دارد. همچنین سر و صدای کمتری نسبت به کنتاکتور ایجاد می کند. رله ضربه ای نسبت به کنتاکتور در جریان نامی یکسان، تعداد بارهای بیشتری را کنترل می کند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email