الیکا الکتریک
سبد خرید

رله ضربه ای تک پل اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30211
رله ضربه ای یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را حتی با قطع برق حفظ می کند. معمولاً رله های دیگر با قطع برق به حالت اولیه باز می گردند.با استفاده از این نوع رله ها، هر بار کلید یا شستی را فشار می دهیم، اگر رله قبلاً باز بوده، بسته می شود و برعکس. شماتیک رله ضربه ای:شماتیک رله ض..
680,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30811
رله های ضربه ای اشنایدر TLI Changeover   رله های ضربه ای اشنایدر الکتریک امکان کنترل از راه دور مدار را می دهند:· به وسیله دستور ضربه ای· از نقاط کنترلی متفاوت   رله های ضربه ای برای کنترل مدارهای مقاومتی (لامپ های التهابی (معمولی)، لامپ های هال..
530,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله ضربه ای اشنایدر برای کنترل سیستم روشنایی راه پله ها و محل هایی که مصرف کننده باید از چندین محل خاموش و یا روشن شود و همچنین برای مدار فرمان قطع و وصل یک موتور الکتریکی توسط یک شستی استفاده می شود. در مدار رله ضربه ای با فشردن شستی، سیستم الکتریکی مورد نظر روشن شده و برای خاموش شدن آن دوباره باید شستی فشار داده شود.

سوال های پرتکرار

به طور کلی رله ضربه ای هم به صورت دستی و هم از راه دور قابل کنترل است. کنترل دستی رله ضربه ای توسط یک اهرم مشکی رنگ که جلوی محصول واقع شده، انجام می شود. این اهرم مکانیکی، یک نشانگر وضعیت کنتاکت است که می توان آن را در دو حالت I و O قرار داد. با استفاده از این اهرم می توان وضعیت فعلی رله ضربه ای را ریست کرد. یک سلکتور سوئیچ سمت راست این اهرم قرار دارد که برای کنترل از راه دور کاربرد دارد و دارای دو حالت AUTO و OFF است. زمانی که سلکتور را روی حالت OFF قرار دهید، کنترل از راه دور رله ضربه ای از دسترس خارج می شود.

رله ضربه ای تک پل اشنایدر را با ولتاژ 240...230 ولت AC در فرکانس 50/60 هرتز و 110 ولت DC می توان تغذیه کرد. سیم فاز به پایه 1 وصل شده و از آن برای پوش باتن ها انشعاب گرفته می شود. از خروجی پایه 2 به بار مصرفی متصل می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email