الیکا الکتریک
سبد خرید

درباره الیکا الکتریک

 برای پیشرفت در کار صنعتی، مهم ترین نکته آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است.این روزها بررسی و انتخاب یک قطعه با کیفیت و متناسب با کاربرد مورد نظر، خرید باقیمت مناسب، دریافت قطعه در سریع ترین زمان ممکن و نصب و پشتیبانی فنی آن نیاز همه اهالی صنعت است. اما اطمینان به یک برند در بین انواع متنوع موجود در بازار، راه حل تمام نیازهای یک مدیر و متخصص آینده نگر است و این امر ساده‌ای نیست.

 الیکا الکتریک با 10 سال تلاش و تجربه در زمینه مشاوره فنی،فروش و توزیع محصولات اشنایدر الکتریک فرانسه، پاسخگوی نیاز شما در خصوص استفاده از هر نوع قطعه و ارائه راهکارهای فنی است. از این رو می تواند در طی فرآیند بررسی و انتخاب تا نصب و راه اندازی محصول همراه شما باشد. در این راستا افتخار ما همکاری با شرکت ها و صنایع زیر است:

·        صنایع نفت و گازو پتروشیمی

·        صنعت برق وتابلوسازان کشور

·        تأسیسات آب وفاضلاب

·        صنعت ذوب وفولاد

·        شرکت هایداروسازی

·        صنایع کاشی وسرامیک

·        صنعت ماشین سازی

معرفی برند اشنایدر الکتریک

 امروزه همزمان با تغییراتی نظیر سریع شدن روند شهرنشینی، دیجیتالی شدن، صنعتی شدن در سراسر دنیا ما را وادار می کند تا تعریف جدیدی از زندگی مدرن ارائه دهیم. اشنایدر الکتریک اعتقاد دارد که دسترسی به انرژی، اساسی ترین حق بشر است وبا شعار LIFE IS ON یا "زندگی در جریان است"، می خواهد همه انسان های روی کره زمین به انرژی مطمئن، ایمن، کارآمد و پایدار دسترسی داشته باشند و در کنار آن به محیط زیست آسیبی وارد نشود و خواهان انرژی سبز است.

با صد و هشتاد سال سابقه، شرکت اشنایدر الکتریک، به برندی نام آشنا در صنعت برق و الکترونیک برای تامین نیازهای صنعتی تبدیل شده است. امروزه صد و هفتاد هزار کارمند در اشنایدر الکتریک در بیش از یکصد کشور جهان تخصص خود را در حیطه ی مدیریت انرژی و اتوماسیون به کار گرفته اند تا راه حل های نوینی برای مشتریان خود داشته باشند. این شرکت به عنوان متخصص جهانی در مدیریت انرژی، انرژی برق را برای 2.4 میلیون خانوار بدون برق فراهم کرده است.

 اشنایدر الکتریک به عنوان یک شرکت اروپایی با همکاری تاجران کشور فرانسه ثبت شده و به اشنایدر الکتریک امروز با شعار انرژی سبز مبدل گردیده است. این شرکت در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته و کسب و کار خود را در پهنه جغرافیایی وسیع تری گسترش داده است. در واقع، اشنایدر الکتریک یک شرکت جهانی واقعی با یک مرجع اروپایی است.

هدف از تحلیل و بررسی شرکت های مهم الکتریکی جهان همچون اشنایدر الکتریک فرانسه، شناخت بهتر این شرکت ها در زمینه هایی نظیر مدیریت، تولید و بهینه سازیمصرف انرژی است. بر این اساس مقایسه قدرت هایی همچون زیمنس، آلن بردلی، جنرال الکتریک، ABB، اشنایدر الکتریک و...  می تواند ما را در توسعه و مدیریت وسرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت برق یاری نماید.

به همین دلیل شرکت الیکا الکتریک تنها هدف خود را فروش برند خاصی از محصولات الکتریکی قرار نداده است؛ شناخت راهکارهای مدیریتی، تولید و فروش سازمان موفقیمانند اشنایدر الکتریک فرانسه، می تواند مسیر جامع و بروزی را برای حل مشکلات خردو کلان شرکت های الکتریکی در سراسر ایران ارائه نماید.

بازار اشنایدر الکتریک در چهار قسمت فعال است :

1.     مراکز داده و شبکه

2.     صنعت و ماشین آلات

3.     آب و برق و زیرساخت

4.     ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی

 

بهره وری انرژی

اشنایدر الکتریک با هدف بهره وری انرژی در زندگی روزمره ابداعات خود را در سه حوزه متمرکز نموده است:

·        طراحی برنامه های مدیریت انرژی

·        ارائه راه حل های بهره وری انرژی که اجرا و استفاده از آنها بسیار آسان است

·        کنترل انرژی بهصورت دیجیتالی که اجازه تحلیل اطلاعات حوزه انرژی را ممکن می سازد

تحقیق و توسعه

نوآوری های اشنایدر الکتریک توسط 11,000 مهندس در سراسر جهان انجام می گیرد. اشنایدر الکتریک به ارتباطات و ابتکارات خارج از شرکت نیز معتقد است و از طریقهمکاری با دانشگاه ها، آزمایشگاه ها و صنایع به نوآوری سرعت می بخشد. اشنایدر الکتریک هر ساله 4 تا 5 درصد از فروش سالانه را به فعالیت های بخش تحقیق و توسعه اختصاص می دهد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email