درباره ما

   لزوم پیشرفت در کار صنعتی آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است و این روزها انتخاب یک قطعۀ با کیفیت و خرید آن دغدغۀ همه اهالی صنعت. اما درمیان خیل عظیم فعالان صنعت برق، اطمینان به یک برند راه حل تمام نیازهای یک مشتری آینده نگر است و این امر ساده‌ای نیست.

     الیکا الکتریک پس از سال‌ها تلاش و تجربه در زمینۀ فروش و توزیع محصولات اشنایدر الکتریک فرانسه، پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص مصرف قطعات و ارائۀ راهکارهای فنی است و از این رو می تواند مشاور خوبی برای انتخاب های صنعتی مشتریان باشد.

     این شرکت در نظر دارد با ارائۀ بهترین و با کیفیت ترین محصولات و ایجاد رضایت و اطمینان، سهم قابل توجهی از معاملات بازار صنعت برق کشور را به دست آورد. از نگاه ما حضور در عرصه صنعت برق نه تنها به ثمر رساندن یک فعالیت حرفه ای، صنعتی و اقتصادی بلکه تحقق بخشیدن به گسترش انرژی برق است

 

     در این راستا افتخار ما همکاری با شرکت ها و صنایع زیر می باشد:

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی 

صنعت برق و تابلوسازان کشور 

تأسیسات آب و فاضلاب 

صنعت ذوب و فولاد

شرکت های داروسازی 

صنایع کاشی و سرامیک 

صنعت ماشین سازی 

 


اشنایدر الکتریک در یک نگاه

با صد و هشتاد سال سابقه، شرکت اشنایدر الکتریک قابلیت های جهان در حال پیشرفت را برای مدیریت مشتریان و نیازهای صنعتی توسعه داده است. امروزه صد و هفتاد هزار کارمند اشنایدر الکتریک در بیش از یکصد کشور جهان تخصص خود را در حیطه ی مدیریت انرژی و اتوماسیون به کار گرفته اند تا راه حل های نوینی برای مشتریان خود داشته باشند.

مسئول منابع انسانی اشنایدر الکتریک معتقد است که این شرکت به عنوان متخصص جهانی در مدیریت انرژی، 2.4 میلیون خانوار بدون برق را مجهز به انرژی برق نموده است.

 اشنایدر الکتریک به عنوان یک شرکت اروپایی با همکاری تاجران کشور فرانسه ثبت شده و به اشنایدر الکتریک امروز مبدل گردیده است. این شرکت در سال های اخیر با تغییرات عمده ای مواجه شده و کسب و کار خود را در پهنه ی جغرافیایی وسیع تری گسترش داده است. در واقع، اشنایدر الکتریک یک شرکت جهانی واقعی با یک مرجع اروپایی است.

هدف از تحلیل و بررسی شرکت های مهم الکتریکی جهان همچون اشنایدر الکتریک فرانسه، شناخت بهتر این شرکت ها در زمینه هایی نظیر مدیریت، تولید و بهینه سازی مصرف انرژی می باشد. براین اساس مقایسه ی قدرت هایی همچون زیمنس، آلن بردلی، جنرال الکتریک، ABB، اشنایدر الکتریک و...  می تواند ما را در توسعه و مدیریت و سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت برق یاری نماید.

شرکت الیکا الکتریک تنها هدف خود را فروش برند خاصی از محصولات الکتریکی قرار نداده است؛ شناخت راهکارهای مدیریتی، تولید و فروش سازمان موفقی مانند اشنایدر الکتریک فرانسه، می تواند مسیر جامع و به روزی را برای حل مشکلات خرد و کلان شرکت های الکتریکی ارائه نماید.

 امروزه همزمان با تغییرات فراگیر جهانی مانند پیشرفت با مقیاس های جدید، سریع شدن روند شهرنشینی، دیجیتالی شدن، صنعتی شدن ما را وادار می کند تا تعریف جدیدی از زندگی مدرن ارائه دهیم. اشنایدر الکتریک اعتقاد دارد که دسترسی به انرژی، اساسی ترین حق بشر است و می خواهد همه ی انسان های روی کره ی زمین به انرژی مطمئن، ایمن، کارآمد و پایدار دسترسی داشته باشند.

اشنایدر الکتریک به عنوان رهبر جهانی در مدیریت انرژی و اتوماسیون، فناوری های مرتبط که منجر به تغییر شهرنشینی و غنی سازی زندگی می شود را  ارائه می دهد.

 

  نسبت میزان سرمایه گذاری ها

بازار اشنایدر الکتریک در چهار قسمت فعال می باشد:

مراکز داده و شبکه

صنعت و ماشین آلات

آب و برق و زیرساخت

ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی

 

 بهره وری انرژی

اشنایدر الکتریک برای ایجاد بهره وری انرژی در زندگی روزمره ابداعات خود را در سه حوزه متمرکز نموده است:

·         طراحی برنامه های مدیریت انرژی

·         ارائه راه حل های بهره وری انرژی که اجرا و استفاده از آنها بسیار آسان است

·         کنترل انرژی به صورت دیجیتالی که اجازه تحلیل اطلاعات حوزه انرژی را ممکن می سازد

 

تحقیق و توسعه

نوآوری های اشنایدر الکتریک توسط 11,000 مهندس در سراسر جهان انجام می گیرد.

 

مشارکت و همکاری ها

اشنایدر الکتریک به ارتباطات و ابتکارات خارج از شرکت نیز معتقد می باشد و از طریق همکاری با دانشگاه ها، آزمایشگاه ها و صنایع به نوآوری سرعت می بخشد. اشنایدر الکتریک هر ساله 4 تا 5 درصد از فروش سالانه را به فعالیت های بخش تحقیق و توسعه اختصاص می دهد.