الیکا الکتریک
سبد خرید

حفظ حریم شخصی مشتریان الیکا الکتریک

   الیکا الکتریک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند این شرکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت الیکا الکتریک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

   همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات الیکا الکتریک مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط الیکا الکتریک جزئی از اموال الیکا الکتریک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار الیکا الکتریک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای الیکا الکتریک محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت الیکا الکتریک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای الیکا الکتریک محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات الیکا الکتریک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email