الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان ABB

برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1250
محافظ جان و نحوه عملکرد آن   محافظ جان از یک محفظه که در آن یک کلید مغناطیسی و یک مبدل جریان قرار دارد، تشکیل می شود بطوریکه سیم پیچ ثانویه این مبدل، جریان رله مغناطیسی را تأمین می کند. مجموع جریان یک یا سه فاز مربوط به دستگاهی که باید حفاظت شود از میان هسته حلقه ای شکل این مبدل ج..
برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1400
  کلید محافظ نشتی جریانکلید محافظ جان (کلید محافظ نشتی جریان (یا به اختصار RCCB هنگام ایجاد جریان نشتی در مدارها و سیم کشی های ساختمانی (در بخش مسکونی و یا صنعتی) موجب قطع جریان برق می شود و از ایجاد خطرات ناشی از برق گرفتگی و نشتی جریان جلوگیری می نماید.   روش ..
برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1250
کلید محافظ جان 30 میلی آمپر ABBکلید محافظ جان 30 میلی آمپر ABB از سری کلیدهای حفاظتی در برابر جریان نشتی است که از سری کلیدهای F200 این شرکت است.برخی از خصوصیات فنی این کلید محافظ جان شامل:تعداد پل: 4جریان نامی پیوسته: 25 آمپرجریان نشتی: 30 میلی آمپرظرفیت قطع:..
برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1900
کلید محافظ جانکلید محافظ جان ABB با جریان نامی  100میلی آمپر از سری کلیدهای حفاظتی در برابر جریان نشتی می باشد. این محافظ جان، 4 پل از تیپ AC بوده که در صورت تشخیص نشت جریان، مدار را قطع کرده و از صدمات جانی و مالی جلو گیری می کند. برخی از خصوصیات فنی این کلید محافظ ..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید محافظ جان برای حفاظت در برابر برق گرفتگی استفاده می شود این کلید به RCCB یا RCD هم مشهور است که عمل حفاظت در آن با مقایسهٔ جریان سیم‌های رفت و برگشت انجام می شود به این شکل که در صورت وجود اختلاف جریان بین مسیر سیم رفت و برگشت، مدار را قطع می کند. محافظ جان در واقع کلید نشتی جریان است و هنگامی که جریان نشتی به ۳۰ میلی آمپر برسد مدار را قطع می کند. محافظ جان ABB در دوستۀ دو پل و چهار پل تولید و عرضه می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email