الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان چهار پل ABB

برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1250
مشخصات محافظ جان سه فاز 25 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. چراکه ..
برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1400
مشخصات محافظ جان سه فاز 40 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. چراکه ..
برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1630
مشخصات محافظ جان سه فاز 63 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می‌شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. چ..
برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1900
مشخصات محافظ جان سه فاز 100 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می‌شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

از کلید محافظ جان برای قطع جریان برق هنگام وجود جریان نشتی استفاده می شود با توجه به خطرات ناشی از حوادث جریان برق، نیاز است تا ایمنی افراد و وسایل برقی در برابر جریان الکتریکی بالا رود، کلیدهای محافظ جان به این منظور طراحی شده اند که نشتی جریان در مدار را تشخیص و با قطع مدار از آسیب های احتمالی جلوگیری می کنند. شرکت ABB یکی از تولید کنندگان قطعات برقی است که محافظ جان های چهار پل در رنج 25 تا 100 آمپر عرضه می کند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email