الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان چهار پل ABB

برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1250
کلید محافظ جان 30 میلی آمپر ABBکلید محافظ جان 30 میلی آمپر ABB از سری کلیدهای حفاظتی در برابر جریان نشتی است که از سری کلیدهای F200 این شرکت است.برخی از خصوصیات فنی این کلید محافظ جان شامل:تعداد پل: 4جریان نامی پیوسته: 25 آمپرجریان نشتی: 30 میلی آمپرظرفیت قطع:..
برند: ABB کد فنی: 2CSF204005R1900
کلید محافظ جانکلید محافظ جان ABB با جریان نامی  100میلی آمپر از سری کلیدهای حفاظتی در برابر جریان نشتی می باشد. این محافظ جان، 4 پل از تیپ AC بوده که در صورت تشخیص نشت جریان، مدار را قطع کرده و از صدمات جانی و مالی جلو گیری می کند. برخی از خصوصیات فنی این کلید محافظ ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

از کلید محافظ جان برای قطع جریان برق هنگام وجود جریان نشتی استفاده می شود با توجه به خطرات ناشی از حوادث جریان برق، نیاز است تا ایمنی افراد و وسایل برقی در برابر جریان الکتریکی بالا رود، کلیدهای محافظ جان به این منظور طراحی شده اند که نشتی جریان در مدار را تشخیص و با قطع مدار از آسیب های احتمالی جلوگیری می کنند. شرکت ABB یکی از تولید کنندگان قطعات برقی است که محافظ جان های چهار پل در رنج 25 تا 100 آمپر عرضه می کند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email