الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان دو پل ABB

برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1250
مشخصات محافظ جان تک فاز 25 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. چراکه ..
برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1400
مشخصات محافظ جان تک فاز 40 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. چراکه ..
برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1630
مشخصات محافظ جان تک فاز 63 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. چراکه ..
برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1900
مشخصات محافظ جان تک فاز 100 آمپر ABBجریان نشتی به جریانی گفته می شود که در اثر تماس با بدنه برق دار وسایل الکتریکی یا سیم فاز از بدن انسان عبور می‌کند. از مزایای استفاده از محافظ جان جلوگیری از بروز آتش سوزی قطعات الکتریکی در اثر وجود جریان نشتی است. چراکه..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید محافظ جان یا کلید محافظ نشتی جریان برای قطع جریان برق هنگام وقوع جریان نشتی در مداراهای الکتریکی خانگی یا صنعتی استفاده می شود و از وقوع آتش سوزی و حوادث برق گرفتگی جلوگیری می کند. روش عملکرد کلید، محاسبۀ اختلاف جریان رفت و برگشتی در مدار است در صورتی که این اختلاف از میزان جریان نشتی تجاوز کند، محافظ جان را قطع می کند. کلید محافظ جانABB  به صورت دو پل در رنج 25 تا 100 آمپر عرضه می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email