الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان دو پل ABB

برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1250
محافظ جان و نحوه عملکرد آن   محافظ جان از یک محفظه که در آن یک کلید مغناطیسی و یک مبدل جریان قرار دارد، تشکیل می شود بطوریکه سیم پیچ ثانویه این مبدل، جریان رله مغناطیسی را تأمین می کند. مجموع جریان یک یا سه فاز مربوط به دستگاهی که باید حفاظت شود از میان هسته حلقه ای شکل این مبدل ج..
برند: ABB کد فنی: 2CSF202005R1400
  کلید محافظ نشتی جریانکلید محافظ جان (کلید محافظ نشتی جریان (یا به اختصار RCCB هنگام ایجاد جریان نشتی در مدارها و سیم کشی های ساختمانی (در بخش مسکونی و یا صنعتی) موجب قطع جریان برق می شود و از ایجاد خطرات ناشی از برق گرفتگی و نشتی جریان جلوگیری می نماید.   روش ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید محافظ جان یا کلید محافظ نشتی جریان برای قطع جریان برق هنگام وقوع جریان نشتی در مداراهای الکتریکی خانگی یا صنعتی استفاده می شود و از وقوع آتش سوزی و حوادث برق گرفتگی جلوگیری می کند. روش عملکرد کلید، محاسبۀ اختلاف جریان رفت و برگشتی در مدار است در صورتی که این اختلاف از میزان جریان نشتی تجاوز کند، محافظ جان را قطع می کند. کلید محافظ جانABB  به صورت دو پل در رنج 25 تا 100 آمپر عرضه می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email