الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان ترکیبی چهار پل اشنایدر الکتریک

کلیدهای محافظ جان  با مقایسه جریان رفت و برگشت در فاز و نول، در صورت وجود اختلاف جریان باعث قطع مدار می شوند. زیرا این اختلاف جریان نشان از نشتی جریان در اثر اتصال فاز به بدنه دستگاه و یا موارد دیگر است. کلیدهای محافظ جان بسته به میزان حساسیت تعریف شده برایشان به همان میزان اختلاف جریان واکنش داده و مدار را قطع می کنند. به طور مثال کلیدهای RCD یا محافظ جان 30 میلی آمپر، در صورت وجود 30 میلی آمپر اختلاف جریان مدار را قطع می کند. در حالی که فیوز یا کلید مینیاتوری این میزان را تشخیص نمی دهند. 

محافظ جان ترکیبی، علاوه بر تشخیص نشتی جریان، حفاظت اضافه بار و اتصال کوتاه را هم بر عهده دارد.

حفاظت جان ترکیبی اشنایدر الکتریک در دو دستۀ دو پل و چهار پل در رنج جریان 16 آمپر تا 40 آمپر  و با نام اختصاری RCBO تولید می شوند. محافظ جان های ترکیبی، تلفیقی از کلید مینیاتوری و محافظ جان هستند که حفاظت اضافه بار، اتصال کوتاه و نشتی جریان 30 میلی آمپر را تشخیص می دهند. این کلیدها در صورت اتصال به زمین (ارت) کارایی بهتری دارند.


برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9D31716
مقایسه کلید محافظ جان تک فاز و سه فازکلیدهای حفاظتی جریان تفاضلی به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند:   از کلید محافظ جان در نوع تک فاز فقط فاز و نول عبور می کند اما در نوع سه فاز ،3  فاز و نول استفاده می شود.   این کلیدها از نظر عملکرد به دو تیپ RCCB و RCBO..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email